Jerzy Stuhr miał udar. Syn pokazał, jak teraz wygląda [FOTO]

2020-09-15 19:51 doll
Maciej Stuhr pokazał zdjęcie ojca
Autor: Instagram Maciej Stuhr pokazał zdjęcie ojca

W lipcu tego roku Jerzy Stuhr (73 l.) nagle trafił do szpitala. Okazało się, że to udar. Jego bliscy najedli się strachu, bo wybitny aktor nie po raz pierwszy miał tak poważne problemy zdrowotne. Stuhr powoli wraca do formy, a jego syn Maciej (45 l.), opublikował właśnie wzruszające zdjęcie.

Jerzy Stuhr przeszedł udar, co postawiło na nogi całą jego rodzinę. Zaaferowany syn apelował, by w takich sytuacjach nie lekceważyć żadnych objawów, bo przy udarach każda minuta jest na wagę złota. U słynnego aktora wystąpiły niestety problemy z mową, więc bliscy obawiali się dodatkowo, że straci możliwość wykonywania ukochanego zawodu.

Na szczęście wszystko skończyło się pomyślnie i Jerzy Stuhr powoli wraca do formy. Jak zwykle się nie poddaje, a ostatnio wyjechał z całą rodziną do Zakopanego. Nestor rodu postanowił wesprzeć syna Macieja, który w ramach XII Festiwalu Muzyka na Szczytach pokazuje swój film "Drugi koncert na wiolonczelę i orkiestrę". Cała rodzina, razem z Barbarą Stuhr oraz Katarzyną Błażejewską-Stuhr z dziećmi, wybrała się do luksusowego hotelu.

Maciej Stuhr pokazał też zdjęcie ze spaceru po Tatrzańskim Parku Narodowym. Razem z ojcem i synem pokonują kolejne wzniesienia, krocząc w tych samych pozach... "Genów nie oszukasz" - napisał Maciej, dając dowód tego, że z jego ojcem jest coraz lepiej!

Jerzy Stuhr w szpitalu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze