Jest zwiastun pierwszego filmu o koronawirusie. To trzeba zobaczyć [WIDEO]

2020-03-31 11:06 MGa
Zwiastun filmu Corona
Autor: #Coronamovie/YouTube Powstaje film fabularny o koronawirusie

Pandemia koronawirusa trwa od niespełna miesiąca, a filmowcy już tworzą filmy na temat śmiercionośnego wirusa. Jednym z takich dzieł będzie "Corona" w reżyserii Mostafy Keshvariego, filmowca znanego z filmu "Burnt Coffee" z 2015 roku.

Film reklamowany jest już zwiastunem. W opisie na YouTube czytamy, że to fabuła na temat koronawirusa i ksenofobii. Kiedy sąsiedzi zostają uwięzieni w windzie, a jedna z osób zostaje podejrzana o koronawirusa, strach i rasizm zaczynają rozprzestrzeniać się między nimi szybciej niż wirus. Jednym z bohaterów jest niepełnosprawny starszy mężczyzna na wózku, który na głowie ma wytatuowaną swastykę. Jest także Azjatka, czarnoskóry mężczyzna, kobieta w ciąży z mężem i młoda dziewczyna. 

W filmie "Corona" występują: Andrea Stefancikova (38 l.) - czeska aktorka znana z filmów "Zabójczy cel" i "Nie ma tego złego...", Zarina Sterling, Traei Tsai, Richard Lett ("Dark Angel"), Josh Blacker ("Śmiertelne odliczanie"), Emy Aneke ("X-Men: Ostatni bastion") i Andy Canete. Na razie nie wiadomo, kiedy "Corona" wejdzie do kin.

Najnowsze