Joanna Górska z Polsatu przekazała wiadomość. Widzowie zaleją się łzami

2021-07-31 9:55
Joanna Górska
Autor: Marcin Wziontek/Super Express

Joanna Górska podjęła bardzo ważną decyzję. Gwiazda telewizji Polsat po 12 latach pracy zdecydowała się odejść ze stacji. Widzowie znający ją z ekranu zaleją się łzami, gdy poznają jej zamiary. "To był mój drugi dom przez dwanaście lat. Kawał życia" napisała na Instagramie. Górska swój ostatni dyżur przepracowała w piątek.

Joanna Górska to jedna z najbardziej znanych dziennikarek, którą widzowie Polsatu pokochali za profesjonalizm i pogodę ducha. Joanna Górska przez lata pojawiała się na antenie Polsatu, prowadziła program "Nowy dzień" w Polsat News. Niestety, podjęła decyzję o wielkiej zmianie w życiu zawodowym. Dziennikarka postanowiła odejść z Polsatu i pożegnała się z widzami. Joanna Górska umieściła na Instagramie poruszający wpis skierowany do ukochanych fanów, którzy przez lata śledzili jej karierę. "30.07.2021 - ostatni dzień pracy w Telewizji Polsat i Polsat News. Ostrobramska 77 - to był mój drugi dom przez dwanaście lat. Kawał życia. Zabieram ze sobą wspomnienia świetnych programów z fantastycznymi ludźmi. Dziękuję!" - napisała dziennikarka. Ujawniła też, co zamierza robić dalej. Najpewniej jeszcze wróci na szklany ekran, ale już w innej stacji: "Idę dalej, przed siebie … z ambitnymi planami i pomysłami na to jak dobrze przeżyć własne życie. Jako wolny strzelec będę pracować dla stacji telewizyjnych, więc z zawodem zupełnie nie zrywam. Do zobaczenia jesienią na innej antenie, powiem więcej, jak będę mogła" powiadomiła.

Jak dodała, chce też rozwijać własną firmę i spełniać się w prowadzeniu treningów medialnych. To nie wszystko, bo jak ujawniła chce też skupić się na nowym i bardzo szlachetnym projekcie: "Ruszamy z projektami w Fundacji Silni Sobą. Będziemy wspierać pary (osoba chorująca i wspierająca) po nowotworach lub z chorobami przewlekłymi". 

Widzowie z bólem serca przyjęli decyzję ukochanej gwiazdy. Na Instagramie pod jej wpisem ruszyła lawina komentarzy. Fani rozumieją jej decyzję i życzą powodzenia oraz spełnienia zawodowego. Wśród osób, które skomentowały wpis Górskiej znalazł się też Krzysztof Ibisz: - Asiu Kochana, tyle wspólnych telewizyjnych poranków w Warszawie, nad morzem, w górach ( 5 rano pchanie samochodu bo nie mógł wjechać po lodzie)😆, tyle zawodowych przygód i godzin w trasach. Dziękuję za wsparcie, które mi okazałaś kiedy zaczynałem pracę w Polsat News. Zawsze mogłem na Ciebie liczyć . Powodzenia na każdej Twojej drodze. Ściskam ☀️❤️ - napisał wzruszony kolega  Górskiej z pracy. 

Joanna Górska zdobyła serca widzów nie tylko swoją pracą i profesjonalizmem, ale i odwagą. Kilka lat temu dziennikarka przyznała, że walczyła z nowotworem. Walkę wygrała, a teraz chce też pomagać innym przejść przez trudności. 

Irena Santor: Cieszę się, że jestem. Doceniam każdą piękną chwilę!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE