Joanna Koroniewska i jej jędrne pośladki królują na Instagramie. Co za ciało!

2021-04-19 16:17 Magdalena Guss-Gasińska
Joanna Koroniewska
Autor: Krzemiński Jordan/AKPA

Joanna Koroniewska (43 l.) nie boi się pokazywać swojego ciała. Tym razem pokazała naprawdę dużo! Ale w końcu ma się czym pochwalić.

Dzięki temu, że gwiazda niemal codziennie wrzuca swoje zdjęcie w bikni, znamy niemal każdy centymetr jej boskiego ciała na pamięć. Egzotyczne wakacje na Wyspach Kanaryjskich były do tego świetnym pretekstem. Widać, że Joasia jest bardzo dumna ze swojej figury. W końcu nie każda mama dwójki dzieci może pokazać płaski brzuszek.

Okazuje się jednak, że Koroniewska ma jeszcze jeden atut w rękawie - swoje jędrne pośladki. Właśnie wrzuciła na Instagrama swoje zdjęcie. Nie można oderwać wzroku od jej idealnej pupy! Przecież śmiało może teraz konkurować ze słynną trenerką Ewą Chodawkowską (39 l.), która również codziennie wrzuca swoje fotki w kostiumie, a najcześciej pokazuje właśnie pośladki. Zachęca tym samym do korzystania z jej treningów, dzięki którym można też wyglądać jak ona.

ZOBACZ: Co za widok! Koroniewska POKAZAŁA nogi w limuzynie. Dowbor zachwycony! ZDJĘCIA, WIDEO

Koroniewska jednak ma swój patent na piękne ciało.

- Jak myślicie, co dało mi bieganie? Dobra sylwetka to bardzo przyjemny skutek uboczny, ale nie najważniejszy. Przede wszystkim bieganie pozwala mi resetować głowę i daje, mimo zmęczenia, nieprawdopodobny zastrzyk energii i endorfin!! Natomiast, to co najważniejsze - utrzymuje mój organizm w zdrowiu a to jest bezcenne! - zapewnia gwiazda.

Patrząc na boskie kształty Joasi, aż chce się zacząć przygodę z bieganiem, jesli obietnicą są takie pośladki! Maciek Dowbor (43 l.) musi być z żony bardzo dumny, w końcu nie każdy mąż może się co chwilę chwalić w sieci zgrabną żoną w bikini. Obydwoje już od dawna tworzą zgraną parę również pod kątem zdrowego stylu życia. Prezenter od kilku lat trenuje triathlon i ciężko ćwiczy. Asia również złapała sportowego bakcyla i postawiła właśnie na bieganie. Tylko pozazdrościć takiego podejścia do życia.

CZYTAJ: Joanna Opozda o drugiej miłosnej szansie dla Antka Królikowskiego. Teraz są szczęśliwi?

Nasz Nowy Dom 7 i 8 kwietnia. Katarzyna Dowbor pomaga kolejnym rodzinom
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze