Joanna Koroniewska w zaawansowanej ciąży. Tym zdjęciem podbiła serca internautów

2021-05-11 15:21 bilbo
Joanna Koroniewska w zaawansowanej ciąży. Tym zdjęciem podbiła serca internautów
Autor: Instagram Joanna Koroniewska w zaawansowanej ciąży. Tym zdjęciem podbiła serca internautów

Joanna Koroniewska (43 l.) na dzień dobry wrzuciła na Instagrama swoje zdjęcie w bardzo zaawansowanej ciąży. Pierwsza myśl jaka się pojawiła, to czy coś przegapiliśmy?! Jak się jednak okazuje aktorka chciała wrócić do miłych wspomnień i szykuje się do trudnej rozmowy...

Trzeba przyznać, że Joanna Koroniewska wyglądała przepięknie, gdy pod sercem nosiła swoją córkę. W jej przypadku nie sprawdziło stare porzekadło, że córka odbiera mamie urodę. Aktorka z dumą pochwaliła się ciążową sesją. "Uwielbiam patrzeć na kobiety w ciąży... nawet na siebie z tego okresu.", dodała pod zdjęciem. Okazuje się jednak, że jest ważny powód dla którego to zrobiła.

Dadzą lekcje przyszłej mamie

Otóż wraz ze swoim mężem Maćkiem Dowborem (43 l.) szykują się do rozmowy z kolejnym gościem swojego programu "Domówka u Dowborów". Dzisiaj będzie nim Klaudia Halejcio (31 l.), która wkrótce zostanie mamą.

"Dlatego bardzo chcemy sprawdzić jej wiedzę na temat porodu i macierzyństwa!!!😊😉 Magiczne 9 miesięcy. Czemu aż 9? No właśnie! Bo przygotowanie do najważniejszej roli w życiu wcale nie jest takie łatwe, proste i intuicyjne, prawda @maciej_dowbor ??Pomóżcie nam stworzyć najbardziej hardcorowy quiz dla przyszłej mamy, który jeszcze lepiej przygotuje ją do nowej roli!!!😜", napisała Koroniewska.

Mąż Joanny również zareklamował swoje show, ale ich plan przedstawił w trochę ostrzejszych słowach...

"Już niebawem skończą się selfiaczki w modnych strojach, z idealnie ułożoną fryzurą, wypoczętą twarzą i nadmiar wolnego czasu!!😂😂😂I mówię to ja - doświadczony ojciec-weteran. Dziś na Domówce U Dowborów nastąpi brutalne zderzenie @klaudiahalejcio z matczyną rzeczywistością!!🤦‍♂️😜😬 A my będziemy bezlitośni i brutalni... 😜🤦‍♂️ dla dobra przyszłej mamy - zrobimy jej prawdziwą szkołę rodzenia i opieki nad noworodkiem. Żeby nie miała wątpliwości, że cud narodzin i słodycz noworodka to... może sobie pooglądać na romantycznych komediach z Kate Hudson.😂😂😂 Lajf is brutal and full of zasadzkas", napisał Dowbor na swoim profilu na Instagramie.

Po takiej lekcji życia Klaudia z pewnością będzie świetnie przygotowana do nowej roli.

ZOBACZ: Dowbor i Koroniewska WYDALI MAJĄTEK na nowe mieszkanie. Ta kwota zwala z nóg! SZCZEGÓŁY TYLKO U NAS

Pod zdjęciem serialowej Małgosi Chodakowskiej z "M jak miłość" pojawiła się masa komentarzy. Internauci są zachwyceni Joasią z ciążowym brzuszkiem! Z niecierpliwością czekają też na odcinek z Klaudią Halejcio. "To będzie mieszanka wybuchowa!" - piszą fani aktorek, którzy doskonale znają ich temperamenty. 

Ciąża nie chroni przed rakiem
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze