Koroniewska z olbrzymim siniakiem pod okiem. Nie uwierzycie, co się stało

2021-07-26 21:59
Joanna Koroniewska z siniakiem pod okiem
Autor: Instagram/AKPA Joanna Koroniewska z siniakiem pod okiem

Joanna Koroniewska podzieliła się z fanami przerażającym zdjęciem, na którym wygląda jakby miała podbite oko. Co stało się z aktorką? Aż trudno uwierzyć, że przytrafiło jej się coś tak okropnego. Koroniewska opowiedziała całą historię i poradziła, jak sobie radzić w takiej sytuacji. Internauci współczują aktorce i życzą jej dużo zdrowia. Była gwiazda "M jak miłość" zdała sobie sprawę, jak ważnym narządem są ludzkie oczy. Sprawdźcie, z czym musi się zmagać. Skąd na jej twarzy takie obrażenia?

Joanna Koroniewska podzieliła się niebywałą historią. Opublikowała zdjęcie, na którym pokazała silne obrażenie wokół oka. Ogromny siniak zaniepokoił fanów, którzy szczerze współczują aktorce. Jednak Koroniewska wyjaśniała całą sytuację. Nie uwierzycie, co jej się przytrafiło:

- Nie każdy nadaje się do prac ogrodowych co widać na załączonym obrazku. Przegrałam pojedynek z gałęzią i łopatą, którą próbowałam zrzucać liście w ogrodzie, żeby szybciej spadły.

Koroniewska przyznała, że kiepsko radzi sobie w tego typu porządkach. Już dwa razy miała taki nieszczęśliwy wypadek: - Można powiedzieć, że był to techniczny nokaut w nierównej walce z drzewem i to w pierwszej rundzie. Aktorka odpowiednio pielęgnuje swoje oczy. Wciąż odczuwa podrażnienie zranionego oka. Gwiazda bardzo cierpiała przez pieczenie. Bywało, że nie mogła otworzyć oka! Koroniewska zwróciła uwagę na to, że ludzie spędzają bardzo dużo czasu przed ekranami telefonów i komputerów. Nasz narząd zmysłu wzroku powinien odpoczywać jak najwięcej. Przeczytajcie cały post aktorki.

Grażyna Szapołowska: Już więcej się nie rozbiorę!

ZOBACZ: Manowska zagrożona!? Polsat szykuje konkurencję dla "Rolnik szuka żony". Znamy szczegóły!

ZOBACZ: Alan z "Warsaw Shore" włożył psa do zamykanego grilla. Piekło w komentarzach! Internauci miażdżą celebrytę

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE