Joanna Koroniewska zdradziła, co ją łączy z Shakirą. Można się mocno zdziwić!

2021-06-19 14:12
Joanna Koroniewska oskarżona o anoreksję. Zabrała głos i odpiera mocne zarzuty
Autor: INSTAGRAM Joanna Koroniewska oskarżona o anoreksję. Zabrała głos i odpiera mocne zarzuty

Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych. Żona Macieja Dowbora na bieżąco informuje fanów, co u niej słychać lub rozbawia ich zabawnymi postami. Sympatię zdobyła właśnie dzięki swojemu poczuciu humoru i serdeczności, z jaką odnosi się do innych. Teraz Joanna Koroniewska postanowiła wyznać, co łączy ją z Shakirą. Ale heca! Chyba nikt się nie spodziewał takich informacji.

Joanna Koroniewska postanowiła odnieść się do tematu, który obecnie zajmuje większość Polaków – Euro 2020, a konkretnie meczu Polski z Hiszpanią. Jak sama przyznała, nie zna się na piłce nożnej, dlatego postanowiła wstawić kolaż ze dwóch zdjęć: swojego w czarnym kostiumie kąpielowym i Shakiry w czarnej sukience. - Jak wiecie NIE znam się piłce, dlatego na zdjęciu wrzuciłam siebie i Shakirę, bo to jedyna postać, która kojarzy mi się z hiszpańskimi piłkarzami. A poza tym czuję, że wiele nas łączy – napisała. Potem zaczęła wyliczać, co je łączy. - Podobamy się temu samemu facetowi (mojemu mężowi), no i zarówno mój mąż jak i jej mąż… nie gra na tegorocznym Euro – wyjaśniła. To jeszcze nie wszystko, nowiem Joanna Koroniewska znalazła jeszcze jedną wpólną cechę.. - Aha i obie reprezentujemy kraj, który nigdy nie wygrał Mistrzostw Europy- no bo i jak niby Kolumbia miała by zagrać na Euro!? – pytała retorycznie.

Nie przegap: Joanna Koroniewska nie sprzątnęła opakowania prezerwatyw! Szokujące zdjęcia. Maciej Dowbor wpadnie w szał?!

Oczywiście nie obyło się bez charakterystycznych uszczypliwości, jakie wymienia z mężem, Maciejem Dowborem. - Dowbor kazał jeszcze dopisać, że łączy nas to, że mamy młodszych facetów. Bezczel! – dodała na końcu posta. Fani jak zwykle docenili nieprzeciętne poczucie humoru Joanny Koroniewskiej w komentarzach. Trzeba przyznać, ze aktorka wykazała się sporą kreatywnością przy porównywaniu siebie i słynnej piosenkarki.

Zobacz: Joanna Koroniewska opowiedziała, co wyprawia z Dowborem. "Coś miękkiego", "Co za doznanie". Tak publicznie?! [FOTO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze