Joanna Krupa i Romain Zago ZNOWU się kochają!

2011-05-17 19:05 Medzia

To jest potęga miłości. Joanna Krupa (32 l.) puściła w niepamięć wszelkie spięcia z narzeczonym. On obiecał nie naciskać na rychły ślub i dzieci, ona - więcej czasu spędzać u jego boku w słonecznym Miami. I znowu są razem!

Niedługo trwało rozstanie pięknej modelki z przystojnym biznesmenem. Joasia i Romain Zago stwierdzili, że nie mogą bez siebie żyć. Dlatego ostatnie dni spędzili razem w Miami, gdzie na co dzień mieszka i pracuje ukochany modelki.

- Joanna nie mogła wytrzymać tej napiętej atmosfery. Jest pewna tego, że Romain jest miłością jej życia, dlatego rzuciła wszystko, wzięła pięć dni wolnego i poleciała z Los Angeles do Miami - zdradza nam bliska przyjaciółka modelki. - Te pięć dni bardzo pomogło parze, wreszcie mieli czas dla siebie i szczerze ze sobą porozmawiali - dodaje.

Przeczytaj koniecznie: Joanna Krupa zaprzecza plotkom o rozstaniu: Kocham Romaina, tylko z nim moglabym mieć dzieci

Asia obiecała częściej przyjeżdżać do ukochanego, on przestać naciskać, by się pobrali.

- Romain chce, by jego Joanna była szczęśliwa. A teraz najwięcej radości sprawia jej praca - dodaje nasz informator. - Na założenie rodziny musi więc jeszcze poczekać.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze