Joanna Kulig musiała porzucić karierę w Hollywood! Znamy powód

2020-06-06 5:51 DAV, mjr, xs

Międzynarodowa kariera czy rodzina? Przed takim wyborem stanęła Joanna Kulig (38 l.). Aktorka powinna teraz święcić triumfy w USA, a zamiast tego zaszyła się z mężem Maciejem Bochniakiem (36 l.) i synem na wsi pod Krakowem. Gdyby wybrała pracę, jej małżeństwo najprawdopodobniej zawisłoby na włosku. Jak na złość przed nią kilka intratnych propozycji z USA.

Po roli w „Zimnej wojnie” przed Joanną Kulig otworzyła się furtka do światowych produkcji. Dostała m.in. angaż w przygotowanym przez Netflixa serialu „The Eddy”. Zbiera on coraz lepsze opinie, a krytycy nie szczędzą komplementów naszej Joasi. Co więcej - nie wycięto jej ze zwiastuna!
„Nie wszyscy widzowie są zagorzałymi fanami jazzu, ale większość z nich zapewne doceni niezwykły talent wokalny Joanny Kulig. Trudno jest usłyszeć jakiekolwiek wady w jej ciepłym, przekonującym głosie. Zagrała doskonale postać Mai, która jest niezwykle emocjonalna i bardzo przeżywa zerwanie z Elliotem” – napisał prestiżowy portal Hollywood Gossip.
Co oznaczają takie recenzje? To, że niebawem Polka dostanie kilka intratnych propozycji. Wszak nie jest już anonimowa w Hollywood, a jedna z głównych ról w serialu „The Eddy” to tylko tego potwierdzenie.

Joanna Kulig zarobi fortunę w nowym serialu. Kwota zwala z nóg

Mąż aktorki, który jest reżyserem i pracuje w Polsce, nie ma możliwości przeniesienia się do Stanów. Niełatwa sytuacja jest też z dzieckiem. Jaś ma dopiero roczek… Wiadomo, że związek Kulig przechodził kryzys związany z pracą aktorki za granicą. – Nie ukrywam, że nie jest łatwo w tych zawodach nieustannie utrzymywać się w radości. Szczęśliwie nie rozpadliśmy się, wróciłam do domu i pozytywnie wszystko się zakończyło – potwierdziła te informacje sama Joasia.
Teraz stanie ponownie przed tym samym dylematem. Odpuści Hollywood i zdecyduje się na życie w Polsce? A może uda się jakoś pogodzić karierę międzynarodową i szczęście rodzinne...

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

#HOT (Ivan Komarenko, Daria Ładocha)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze