Znana aktorka pobiła Krzysztofa Ibisza! Czy prezenter Polsatu wybaczył jej tę zniewagę?

2021-02-25 5:50 pam
Joanna Kurowska
Autor: WBF

Joanna Kurowska (57 l.) i Krzysztof Ibisz (56 l.) przed laty w tym samym czasie studiowali aktorstwo w łódzkiej Filmówce. Okazuje się, że wówczas gwiazdy nie pałały do siebie sympatią. Joanna wręcz nie znosiła prezentera Polsatu, który drażnił ją niemal wszystkim.

- Ach jak myśmy na siebie działali, jak ogień na wodę. On poukładany, śliczny jak majowy poranek, w nieskazitelnej białej koszuli polo z wielkiej Warszawy. Ja, niepoukładana, spóźniająca się, z ptasim gniazdem w moich włosach do pasa, z małego miasteczka… Skończyło się na tym, że któregoś dnia, powodowana niską chęcią zemsty, i z powodu braku argumentów, po prostu walnęłam go krzesłem, za które potem musiałam jeszcze zapłacić - wspomina ze śmiechem Kurowska i zapewnia, że dawne żale już dawno poszły w zapomnienie.

Kurowska niedawno wraz ze swoja córką Zosią była gościem w programie Krzysztofa Ibisza "Demakijaż". Gospodarz dawne dzieje puścił w niepamięć i nawet wręczył jej kwiaty.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze