Józefowicz CENZURUJE TVN: Program Majewskiego trafił do kosza, BO SPARODIOWALI Nataszę? ZDJĘCIA

2011-10-29 7:00 łza

Ale numer! Nagrany prawie miesiąc temu odcinek programu "Hdw3D" w TVN zamiast na wizję trafił do kosza. Dlaczego? Otóż sparodiowano tam parę: Natasza Urbańska (34 l.) - Janusz Józefowicz (52 l.). Żarty z jego małżeństwa nie spodobały się ponoć jurorowi "Tańca z gwiazdami" i kategorycznie zażądał usunięcia tych scen z show prowadzonego przez Billguuna Ariunbaatara (26 l.).

Józefowicz nie od dziś ma opinie konfliktowego człowieka. Raczej nikt na odcisk mu nie chce nadepnąć, gdyż w świecie teatru i musicalu to bardzo ważna i wpływowa persona.

Z drugiej strony jego małżeństwo z Nataszą ciągle fascynuje Polaków. Zważywszy też na to, iż oboje dostali pracę w "TzG". Nic więc dziwnego, że w programie satyrycznym TVN chciano sparodiować medialnych małżonków.

Na początku października wszystko było dopięte na ostatni guzik. Scenka była wzorowana na programie Kuby Wojewódzkiego (48 l.) - jest gospodarz i są goście. Brawurowo wcielający się w Kubę Michał Mayer (26 l.) zapowiada parę. Wchodzi dumny Józefowicz (Adam Młynarczyk), a Urbańska (Justyna Banasiak) fika "gwiazdę" w swoim stylu.

Oboje rozsiadają się na kanapie i zaczynają komentować plotki na ich temat. "Józefowicz" cały czas jednak nie dopuszcza do głosu żony, co kończy się awanturą na wizji...

- Pierwotnie mówiono nam, że materiał pójdzie po wyborach, bo w programie jest scena z urną i Billem. O wyborach już każdy zapomniał, a nakręcony materiał ma być ponoć przemontowany tak, aby nie było w nim Nataszy. Podobno sam Józefowicz interweniował, a że TVN ma jeszcze kilka wspólnych z nim projektów, zgodzono się na to. Myślę jednak, że wszystko trafi do kosza - mówi nam osoba zatrudniona przy programie "Hdw3D".

Najnowsze