Julia Królikowska kwitnie w małżeństwie. Pokazała z mężem nowe "ślubne stroje"

2021-09-15 18:24
Julia Królikowska z mężem
Autor: AKPA Julia Królikowska z mężem

Córka Pawła Królikowskiego (†58 l.) i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej (56 l.) niedawno wyszła za mąż. Wybrankiem Julii Królikowskiej (22 l.) jest o 10 lat starszy sportowiec Jakub Piotr Nowak. Państwo Młodzi postawili na klasyczne stylizacje ślubne. Partner gwiazdy "Klanu" pochwalił się pierwszym zdjęciem po weselu. Julia Królikowska i jej mąż mają na sobie coś szczególnego! Zobacz najnowsze zdjęcia pary!

Julia Królikowska wyszła za mąż. Jej wybrankiem jest Jakub Piotr Nowak. Partner córki Królikowskich jest lekkoatletą specjalizującym się w biegach średnich oraz długich. Dużo łączy go z rodziną Królikowskich! Mężczyzna jest prezesem fundacji, która od kilku lat współpracuje przy organizacji Festivalu Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej im. Pawła Królikowskiego w Kudowie-Zdroju! Julia Królikowska wzięła ślub krótko po weselu swojego brata Antka Królikowskiego. Aktor ożenił się z Joanną Opozdą. Kreacje siostry i żony Antka były zupełnym przeciwieństwem. Julia postawiła na elegancką, choć znacznie skromniejszą kreację niż jej bratowa. Nasz ekspert ocenił obie sukienki.

SPRAWDŹ: Nasz ekspert komentuje suknię ślubną Julii Królikowskiej. Radzi konsultację z Opozdą!

Pierwszy taniec Julii Królikowskiej. Tak wyglądało wesele aktorki

Córka Królikowskich świeżo po ślubie. Prezentuje z mężem nowe "stroje ślubne"

Julia Królikowska chroni swojej prywatności. Na jej profilu nie pojawiły się zdjęcia ze ślubu. Relację mogliśmy otrzymać od jej mamy i brata. Choć 22-letnia dziewczyna jest gwiazdą "Klanu", marzy o zawodzie lekarki i właśnie dlatego studiuje medycynę w Warszawie. Jej mąż opublikował na Instagramie pierwsze wspólne zdjęcie już jako mąż i żona. Podziękował za miłe słowa z okazji ślubu:

Dziękujemy wszystkim za życzenia, gratulacje i wszystkie uprzejmości które z okazji ślubu nas spotkały.

Dodał w hasztagach informacje o "strojach ślubnych", jakie założyli do tego zdjęcia. Są to pasujące do siebie koszulki z napisami oraz datą ślubu. Małżonkowie wspierają Fundację Legii. 

Julia Królikowska i Jakub Piotr Nowak
Autor: Instagram Julia Królikowska i Jakub Piotr Nowak

ZOBACZ: Córka Grabowskiego w prześwitującej sukni ogłasza płeć dziecka! Szczęście w rodzinie

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE