JULIA. Michał LEWANDOWSKI o Julii ROSNOWSKIEJ: To niezła CHOLERA!

2012-12-19 17:30 natm

JULIA ostatni 186 odcinek wyemitowano 14.12.2012 o godz. 17:25 w stacji TVN. Serial JULKA zakończył się triumfem miłości JULKI (Julia Rosnowska) i JANKA (Krystian Wieczorek). Zakochani wyznali sobie miłość, a serial JULKA zamknięto romantycznym pocałunkiem Janickiego i Chmielewskiej. Michał Lewandowski, który wcielał się przez 186 odcinków w postać MAĆKA wyznał, że Julia nie jest tak spokojna i naiwna jak jej serialowa bohaterka. Według aktora Julia Rosnowska to niezła cholera. Jakie plany ma Julia Rosnowska? Czy zagra w kolejnym NOWYM SERIALU TVN?

Serial JULIA już się zakończył. OSTATNI 186 ODCINEK JULII wyemitowano w piątek, 14.12.2012, o godzinie 17:25 w TVN. W ostatnim odcinku zwyciężyła miłość Julki Chmielewskiej (Julia Rosnowska) i Janka Janickiego (Krystian Wieczorek). Przystojny chirurg przyjechał do rodzinnego domu Julii w Lubawicach, wszedł do jej pokoju przez okno i wyznał, że ją kocha. JULIA zakończyła się romantycznym pocałunkiem zakochanych. Nie poznamy dalszych perypetii Julki i Janka, ale zapewne będą żyć razem długo i szczęśliwie.

JULIA - więcej o serialu

Julia Rosnowska i Michał Lewandowski, który wcielał się w postać Maćka Janickiego, przyjaciela Julki i brata Janka, pojawili się w DZIEŃ DOBRY TVN. Aktorzy zasiedli na kanapie telewizji śniadaniowej i opowiedzieli o swoich planach na przyszłość. Julka zamierza skupić się na nauce.

JULIA ostatni odcinek 186 ONLINE ZA DARMO jest dostępny w internecie >>>

 

- Muszę dokończyć szkołę, dlatego pilnie studiuję. Uczę się w teatrze, szkoła, a reszta jest jeszcze tajemnicą - powiedziała w rozmowie z Dorota Wellman i Marcinem Prokopem.
Rosnowska występuje w Teatrze Narodowym w przedstawieniu "Królowa Margot", reżyserowanym przez Grzegorza Wiśniewskiego.

KONIEC JULII. Jakie plany ma JULIA ROSNOWSKA? JULKA będzie GWIAZDĄ TEATRU >>>

Julia Rosnowska różni się od swojej bohaterki w serialu JULIA. Nie jest tak naiwna i spokojna. JULIA ROSNOWSKA jest uparta, konsekwentna i zupełnie inna niż JULIA CHMIELEWSKA.

Maciek Lewandowski wyznał, co sądzi o Ronowskiej. - Straszna cholera! - żartował. - Ona jest dobra we współpracy, przede wszystkim dlatego, że jest zdolna. Podziwiam wszystkich ludzi, którzy wykonują główną postać w takim TVN-owskim serialu, bo to jest katorżnicza praca. Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego na co się decydują - dodał.

Brakuje wam serialu JULIA? Chcielibyście poznać dalsze losy JULKI i JANKA?

KONIEC serialu JULIA. DANIE DNIA nie pojawi się w TVN po JULII >>>

 

Najnowsze