Julia Wieniawa i Antek Królikowski znowu razem. Chodzi o romans! I VLOG

2020-07-01 21:10
Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Autor: WBF

Ach, co to była za para! Kiedy młodziutka Julia Wieniawa (21 l.) związała się z Antkiem Królikowskim (31 l.) miała ledwie 18 lat. Połączył ich gorący romans, który jednak po pewnym czasie zakończył się rozstaniem. Ale teraz Julka i Antek znów ze sobą kręcą! A jest to... film. Byli kochankowie zagrają zakochanych. Kto wie, być może nowe wyzwanie zawodowe będzie dobrą okazją, żeby znów się do siebie zbliżyć?

Julia WIENIAWA i Antek KRÓLIKOWSKI znów RAZEM! To romans!

Wieniawa i Królikowski właśnie rozpoczęli prace na planie filmu "Miłość ma cztery łapy". Smaczku całej sytuacji dodaje to, że zagrają w nim parę. To znaczy Antek zagra mężczyznę który będzie chciał skraść serce bohaterki granej przez Julię. Problemem będzie to, że dziewczyna ma bzika na puncie swojego ukochanego psa, a filmowy Borys ma problem z zaakceptowaniem tego zwierzaka. Będzie musiał zrobić wszystko, żeby mimo to przekonać Jowitę do siebie.

Film ma być komedią romantyczną, a wiadomo, że te ZAWSZE kończą się happy endem i pocałunkiem głównych bohaterów. Na ten fani pary na pewno z utęsknieniem będą czekać.
Oprócz Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego w produkcji zagrają też m.in. Piotr Stramowski, Michał Koterski oraz Nikodem Rozbicki.
Więcej o filmie w materiale wideo.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE