Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki RAZEM. Pocałunki, romantyczne objęcia i inne czułości

2020-08-25 17:01
Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są parą
Autor: Instagram

Julia Wieniawa (21 l.) ma nowego chłopaka? Taka wiadomość pojawia się co jakiś czas. Aktorkę łączono z jej kolegami po fachu, a ostatnio nawet z Maćkiem Musiałem. Antek Królikowski spotyka się z Joanną Opozdą, która wyraźnie rywalizuje z Wieniawą. Julia znalazła pocieszenie w ramionach Nikodema Rozbickiego. Ich przyjaźń budziła podejrzenia, wreszcie przyłapano ich na pocałunku!

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd. Jej kariera rozwija się w najlepsze. Gwiazda niedawno wydała singiel "SMRC", który zaskoczył jej fanów. Julia pokazała wizerunek, który różni się od tego, jaki pokazuje na co dzień.  Jesienią znów zobaczymy ją w "Tańcu z gwiazdami". W jej życiu prywatnym, od jakiegoś czasu, brakuje mężczyzny. Artystka nie narzeka, bo woli skupiać się na pracy, ale wszyscy uparcie szukają jej chłopaka. Antek Królikowski oschle wspomina byłą ukochaną.  Napięcie między nimi podsyca jego nowa dziewczyna - Joanna Opozda. Z Wieniawą poróżnił ją nie tylko chłopak, ale i te same sukienki, które założyły jedna po drugiej.  Julia Wieniawa w końcu znalazła bratnią duszę. Wcześniej łączono ją nawet z Maćkiem Musiałem.  Okazało się, że jej przyjaźń z Nikodemem Rozbickim to coś więcej. Gwiazdy przyłapano w czułych objęciach na Placu Konesera w Warszawie. Jak donosi "Fakt", para trzymała się za ręce, przytulała i nie szczędziła czułości. Doszło nawet do pocałunku! W ten sposób zdradzili, co tak naprawdę do siebie czują. Nie można już tego nazwać przyjaźnią. 

ZOBACZ:Opole 2020: Maryla najlepiej ubraną gwiazdą? Zaskoczyła na konferencji TVP [GALERIA]

Wyświetl ten post na Instagramie.
Fumare // Post udostępniony przez Nikodem Rozbicki (@nikodamn)
Wyświetl ten post na Instagramie.
🖤 Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE