Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki potwierdzili swój związek!? Aktor pokazał wymowne zdjęcia

2020-11-20 20:03 wp
Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa
Autor: WBF

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki to duet, który rozgrzewa media! Wszyscy już od dawna zastanawiają się, czy młode gwiazdy są parą, a może łączy ich tylko przyjaźń? Teraz wszystko stało się jasne! Czyżby Wieniawa i Rozbicki potwierdzili swój związek!? Na Instagramie aktor pokazał wymowne i romantyczne zdjęcia. Pojechali razem w góry. Musicie to zobaczyć.

Co łączy Wieniawę i Rozbickiego?! Spekulacje o tym, że młodzi aktorzy są razem trwają w najlepsze już od kilku miesięcy. Już pod koniec sierpnia w sieci pojawiły się ich gorące zdjęcia. Pocałunki, romantyczne objęcia i inne czułości Julii i Nikodema zaskoczyły fanów! Jak donosił wtedy "Fakt", para nie szczędziła sobie czułości. Doszło nawet do pocałunku! W ten sposób zdradzili, co tak naprawdę do siebie czują.... Przyjaźń? Okazuje się, że Wieniawa regularnie zaprzeczała, że łączy ją z Rozbickim coś więcej niż przyjaźń. Podobnie jej bliski znajomy. Po raz pierwszy skomentował związek z Wieniawą w krótkiej rozmowie z Plejadą: - Nie mam zamiaru tutaj nic komentować. Naprawdę wolę się nie odwoływać do plotek, pomówień. Moje życie jest moim życiem i toczy się swoim rytmem. To nie wystarczyło dociekliwym fanom...

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki razem?!

Jeszcze więcej pytań wywołał występ Nikodema Rozbickiego w "Tańcu z Gwiazdami". Gdy Julia Wieniawa była na ostatniej prostej przed finałowymi występami, na ekranie pojawił się młody aktor. Chciał życzyć jej powodzenia i wesprzeć dobrym słowem. Mimo to, Wieniawa wciąż zaprzeczała, że łączy ich coś więcej. Zaznaczała też, że zależy jej na prywatności: - Życie moje prywatne i życie w mediach to są dwa różne światy. Tak naprawdę nikt nie wie co się u mnie dzieje w życiu osobistym i myślę, że tak powinno zostać - mówiła Wieniawa w rozmowie z portalem Pomponik. Coś chyba jednak jest na rzeczy...

Nikodem Rozbicki potwierdził związek z Julią Wieniawą!?

Wszystko wskazuje na to, że jednak para młodych aktorów jest nie tylko zwyczajnymi znajomymi. Nikodem Rozbicki właśnie opublikował wymowne zdjęcia na swoim Instagramie. Aktorzy wyjechali w góry, gdzie oddali się błogim chwilom relaksu. Spacerując po górach trzymają się za ręce. Na jednym ze zdjęć patrzą sobie głęboko w oczy. Inne, również romantyczne, pokazuje jak trzymają się za ręce. Myślicie, że to już oficjalne potwierdzenie ich związku?! Sami zobaczcie. Zdjęcia znajdziecie niżej.

Kim jest Nikodem Rozbicki?

Nikodem Rozbicki to aktor, który od lat pojawia się na ekranach telewizorów. Ma na swoim koncie także większe role w kinowych produkcjach. Na przykład "Bejbi Blues", "Listy do M.", "Dywizjon 303", "Jak poślubić milionera?" czy "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3".

Wieniawa już nie musi się ukrywać. Pokazała, z kim jest!