Julia Wieniawa "SMRC" - nowa piosenka Wieniawy podbije listy przebojów? Tekst napisał ktoś inny

2020-07-03 12:36
Julia Wieniawa SMRC - nowa piosenka Wieniawy podbije listy przebojów?
Autor: AKPA Julia Wieniawa "SMRC" - nowa piosenka Wieniawy podbije listy przebojów?

Julia Wieniawa (21 l.) wydała nowy singiel. "SMRC" to utwór, który od wczoraj możemy usłyszeć w sieci. Aktorka zrobiła fanom sporą niespodziankę. Czy nowa piosenka Wieniawy podbije listy przebojów? Jedno jest pewne - nie pracowała nad nią sama, a tekst napisał ktoś inny.

Julia Wieniawa zaprezentowała fanom nowy singiel! Jego tytuł to "SMRC". Nowa piosenka pojawiła się w sieci w czwartek 2 lipca. Utwór różni się od innych piosenek gwiazdy. Wszystko za sprawą mrocznej i elektronicznej aranżacji. Są to zdecydowanie eksperymentalne dźwięki. Uwagę zwracają też skrzypce, na których zagrała Magdalena Laskowska. Czy nowa piosenka Wieniawy podbije listy przebojów?

Julia Wieniawa pokazała swoją największą miłość. Jej byli będą zazdrośni! [ZDJĘCIA]

Julia Wieniawa "SMRC" - tekst napisał ktoś inny

Oprócz mrocznej elektroniki, "SMRC" ma także nieoczywisty tekst. Okazuje się, że napisał go ktoś inny! Autorką słów jest polska wokalistka Mery Spolsky znana z wykonania takich utworów jak "Miło było pana poznać", "Bigotka" czy "Fak". - Tekst piosenki pozostawia szerokie pole do interpretacji, w każdym odbiorcy zapewne będzie rezonował w inny sposób. Dla nas, jako twórców, była to podróż w głąb siebie, zrozumienie naszych ograniczeń i lęków. To piosenka o odrzuceniu, osamotnieniu oraz sposobie radzenia sobie z sytuacją wykluczenia - wyznała Julia Wieniawa.

Podekscytowana Wieniawa wygina się na sesji i zapowiada przełom w karierze. SECRET PROJECT

Julia Wieniawa "SMRC" - teledysk

Do utworu powstał też teledysk w reżyserii Przemka Dzienisa. Jest bardzo minimalistyczny, co idealnie oddaje mroczną aurę muzyki. - Z Julką pracowało się bardzo sprawnie. Jest profesjonalistką, kamera ją bardzo lubi, myślę, że z wzajemnością - mówił o klipie reżyser. Posłuchać i zobaczyć nową piosenkę Wieniawy możecie poniżej:

Julia Wieniawa i Antek Królikowski znowu razem. Chodzi o romans! I VLOG

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze