Julia Wieniawa topless. Fani przecierają oczy ze zdumienia! Nie brakuje też słów krytyki

2021-06-20 11:47
Julia Wieniawa topless. Fani przecierają oczy ze zdumienia! Nie brakuje też słów krytyki
Autor: Instagram Julia Wieniawa topless. Fani przecierają oczy ze zdumienia! Nie brakuje też słów krytyki

Julia Wieniawa mądrze korzysta ze swoich pięciu minut sławy. Ten okres stale się wydłuża, a fani dosłownie ją uwielbiają. Aktorka, która zaczęła swoją karierę na ekranie TVP2 dziś kieruje swoją karierą jak prawdziwa międzynarodowa sława. W mediach społecznościowych chwali się nowym apartamentem, luksusowymi wakacjami, związkiem i marką odzieżową. I to właśnie ten ostatni temat bierzemy dziś na tapetę. Powód? Nie wszystkim podoba się fakt, że naga Julia Wieniawa reklamuje swoją linię ubrań!

Julia Wieniawa dorastała na oczach widzów. Na ekranie "Rodzinki.pl" zadebiutowała jako 15-latka. Dziś ma 23 lata, a jej dorobek robi piorunujące wrażenie. Aktorka grała w wielu serialach, ale poza sztandarową "Rodzinką" czy "Zawsze warto" były to głównie epizody. Nie zapominamy też o rolach w filmach pełnometrażowych - o których zawsze było głośno.

Poza tym Julia Wieniawa jest świetną wokalistką i bizneswoman! Obecnie spełnia się jako właścicielka marki odzieżowej, którą dumnie reklamuje na swoim instagramowym profilu.

"Musisz być naga?"

Pod ostatnimim potem aktorki na profilu jej marki odzieżowej pojawiło się zdjęcie, które wywołało burzę. Aktorka pięknie pręży się przed obiektywem prezentując na sobie białe szorty. Problem w tym, że poza nimi nie miała na sobie nic więcej. Rękami zasłoniła biust, pobudzając wyobraźnię fanów. 

"To piękna kampania, ale nie rozumiem, czemu Julia musi być topless. Skoro reklamujesz ubrania, dlaczego musisz być naga? To nie ma sensu" - napisała jedna z komentujących. 

Uwaga oczywiście słuszna, bo przecież nie na każdym zdjęciu emanować należy ciałem. Julia Wieniawa nie ma z tym jednak kłopotu. Jest piękna i młoda, bardzo chętnie pokazuje się w bikini na Instagramie - szczególnie teraz, latem. 

Pojawili się oczywiście zwolennicy artyzmu.

"Pięknie wyglądasz"

"Ale ciało"

"Ogień" - pisali inni. 

Pojawiły się nawet komentarze sugerujące, że pewnie lada moment do Julki odezwie się pewien magazyn z propozycją nagiej sesji okładkowej. Ciekawe, czy by się zgodziła...

Wieniawa już nie musi się ukrywać. Pokazała, z kim jest!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE