Julia Wieniawa zgina gołą nogę na dziobie. Widać duuużo! Komentarz Weroniki Rosati przebija wszystko [FOTO]

2020-11-28 11:10 likp
Weronika Rosati, Julia Wieniawa
Autor: AP, SUPER EXPRESS Weronika Rosati, Julia Wieniawa

Julia Wieniawa od czasu do czasu publikuje swoje ociekające seksem zdjęcia. Tym razem jednak pokazała fotografię absolutnie wyjątkową. Piękną aktorkę widać bowiem na dziobie łódki, gdzie zgina zgrabną gołą nogę. Widać naprawdę dużo. I wcale nie mamy na myśli pięknych krajobrazów, choć one także urzekają. Najlepszy komentarz do zdjęcia Wieniawy zamieściła Weronika Rosati. Po prostu przebija on wszystko. Rosati odpowiedział jedna z internautów śledzących Wieniawę na Instagramie. To było mocne!

Julia Wieniawa to nie tylko aktorka i piosenkarka, lecz także prężnie działająca bizneswoman, która ma własną markę kosmetyczną i potrafi zrobić wokół niej szum (CZYTAJ TUTAJ). "Co jak co, ale marketing i reklamę produktów masz wykonana na światowym poziomie! Mega profesjonalne!", "Genialne! Jedna z najlepszych kampanii jakie widziałam, widać, jak dużo pracy jest w to włożone" - zachwycali się działaniami Wieniawy fani. Zapracowana zaledwie 22-letnia celebrytka musi jednak przecież mieć tez czas na relaks i zwykły odpoczynek. Julia Wieniawa wyszła chyba z założenia, że najlepiej wypoczywa się w należącym do Tanzanii Zanzibarze. To tam weszła na dziób łódki i - na tle pięknego nieba i oceanu - zgięła swoją seksowną nogę. Zdjęcie Julii zobaczyła Weronika Rosati. To, co napisała aktorka, zaskakuje. - Zazdro - wymownie skomentowała Rosati.

CZYTAJ TAKŻE: Julia Wieniawa BEZ MAJTEK. Pręży się i pokazuje JAK SCHUDŁA. Sexy zdjęcie

ZOBACZ W NASZEJ GALERII JULIĘ WIENIAWĘ NA ŁÓDCE

Jeden z internatów sprowadził Weronikę Rosati na ziemię. - Przecież też masz takie niebo w Los Angeles - napisał.  A może jej "zazdro" odnosiło się do figury Wieniawy? Choć to raczej wątpliwe, biorąc pod uwagę wymiary Rosati. Do wyglądu obu aktorek nie sposób się przyczepić.

Julia Wieniawa pokazuje nowe mieszkanie.
Najnowsze