Zmarł przyjaciel Julii Wróblewskiej. Wzruszające słowa i zdjęcie aktorki z Kubą

2021-05-02 18:47 oprac. ag
Julia Wróblewska
Autor: WBF

Julia Wróblewska (22 l). polska aktorka niezawodowa, celebrytka i osobowość medialna na swoim profilu na Instagramie opłakuje śmierć bliskiej jej sercu osoby. Przy zdjęciu z młodym mężczyzną, chłopakiem, zamieściła wzruszający opis Spoczywaj w pokoju.. wciąż nie mogę w to uwierzyć. Za wcześnie Cię zabrano z tego świata Kuba. [*]. Pod wpisem w ciągu kilku godzin pojawiło się kilkanaście tysięcy reakcji użytkowników Instagrama.

Julia Wróblewska, celebrytka znana z ról w takich serialach jak m.in.: Magda M., Rodzina zastępcza, Determinator oraz Naznaczony, M jak miłość, szokuje wpisem na Instagramie. Aktorka zamieściła zdjęcie najwidoczniej bliskiego jej sercu chłopaka i opatrzyła je przejmującym opisem następującej treści: Spoczywaj w pokoju.. wciąż nie mogę w to uwierzyć. Za wcześnie Cię zabrano z tego świata Kuba. [*]. Na wsparcie innych internautów nie musiała długo czekać. Zaledwie w ciągu kilku godzin pod jej wpisem pojawiło się kilkanaście tysięcy reakcji użytkowników Instagrama. Julia Wróblewska oprócz gry w serialach swą popularnością zdobyła także uczestnicząc w takich programach rozrywkowych jak: Celebrity Splash! (2015), Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami (2016)[8] i Agent – Gwiazdy (2018). Na dużym ekranie przykuła uwagę widzów, występując w świątecznej produkcji Listy do M. oraz gościnnie w Och, Karol 2. Zatem nie ma co się dziwić, że w trudnych chwilach, młoda aktorka może liczyć na wsparcie ogromnej rzeczy swoich fanów.

ZOBACZ: Bronisław Cieślak nie bał się śmierci

POLECANE: Jolanta Kwaśniewska ujawnia intymny sekret

Święto flagi w Szczecinie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze