Juror "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w ŻAŁOBIE! Jego tata przegrał z Covid-19. Wzruszające słowa

2021-01-09 19:28
Adam Strycharczuk
Autor: M. Zawada Adam Strycharczuk

Niestety, koronawirus wciąż nie przestaje zbierać śmiertelnych żniw w naszym kraju. Jedną z jego ofiar stał się właśnie ukochany tata Adama Strycharczyka. Niegdyś zwycięzca, a obecnie juror w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" podzielił się tymi tragicznymi wieściami na swoim Instagramie. Do wspólnego zdjęcia ze zmarłym rodzicem dołączył wzruszający wpis. Łzy aż same cisną się do oczu...

Adam Strycharczuk wygrał 12. edycję programu, zaś po tragicznej śmierci Pawła Królikowskiego zastąpił go w jury "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Prócz tego jest także wokalistą oraz współtwórcą kanału "Na Pełnej". Niestety, jak poinformował na swoim Instagramie, właśnie na Covid-19 umarł jego ojciec. - Wczoraj wieczorem w wieku 82 lat odszedł mój tata. Przegrał walkę z COVID-em. Zastanawiałem się czy wrzucać tego post, czy chcę dzielić się czymś tak prywatnym. Doszedłem jednak do tego, że jest tu wiele osób, które od pewnego czasu bardzo mnie wspierają i zwyczajnie Wam się to należy - rozpoczął swój wpis.

- Jak zapamiętam ojca? Właśnie tak jak na jednym z niewielu zdjęć, które mieliśmy razem. Cóż, może i nie było go za wiele w moim dzieciństwie. Może i nie nauczył mnie jak przykręcać śrubę, czy wymieniać olej w aucie. Czy to jest tak naprawdę ważne? Nie. Dzięki niemu żyję, jestem uczciwym człowiekiem i tak jak on lubię bawić ludzi. Inspirował mnie jako akordeonowy samouk, chyba najlepszy jakiego w życiu słuchałem - kontynuował nostalgicznie.

- Sypał tysiącami opowieści z pracy na taksówce, dzięki której zakumplował się z Bareją i zagrał w jego filmach. To zawsze mi pokazywało, że niemożliwe nie istnieje. Warszawiak, człowiek orkiestra. Przeżył wojnę, PRL, różne dziwne choroby. Przegrał z wirusem, który i tak połowa ludzi uzna za spisek. Dziwne to czasy. Tata odjechał w najdłuższy kurs w życiu. Szerokiej drogi, tato - zakończył wzruszająco.

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego na Powązkach Wojskowych | Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE