Kacper Blonsky wydał nowy hit! "Dziś tańczę" to piosenka w sam raz na lato!

2020-08-04 20:13
Kacper Blonsky wydał nowy hit
Autor: screen YouTube Kacper Blonsky wydał nowy hit

Kacper Blonsky, znany między innymi dzięki hitowej piosence "Eluwina", właśnie wydał nowy hit. "Dziś tańczę" z pewnością podbije listy przebojów, bo już na samym YouTubie utwór cieszy się ogromnym powodzeniem. Zobaczcie nową produkcję Kuby. Robi wrażenie!

Kacper Blonsky to popularny influencer, youtuber i artysta, który zadebiutował hitem „Eluwina”. Singiel od razu stał się jednym z najgorętszych przebojów roku. W samym serwisie YouTube piosenkę wyświetlono ponad 31 mln razy. To właśnie Kacper jest autorem i trendsetterem, który spopularyzował przywitanie eluwiana, uznane za młodzieżowe słowo roku 2019.

Pomimo swojego młodego wieku, Kacper może pochwalić się potężną rzeszą fanów. Na Instagramie śledzi go ponad 866 000 osób, a na YouTubie ma już ponad 819 000 subskrypcji. Swoją popularności zawdzięcza ogromnej charyzmie i oryginalnemu podejściu do internetowego contentu.

Drugi utwór Kacpra „Crusher” wydany kilka miesięcy temu zgromadził ponad 13 milionów wyświetleń na YT. Właśnie wyszedł kolejny utwór artysty pod tytułem „Dziś tańczę”. W teledysku do singla wystąpili znani influencerzy, w tym Julia Kostera, prywatnie dziewczyna wokalisty. To prawdziwie wakacyjna propozycja, nie tylko ze względu na taneczne brzmienie, ale i klip nagrywany na Mazurach. Zobaczcie sami!

Najnowsze