Kaczorowska zdradziła imię małego "Pelątka". Jak nazwała córkę?

2019-08-14 10:17 wp
Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela
Autor: AKPA/Gałązka Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela

Córeczka Agnieszki Kaczorowskiej (27 l.) i jej męża Macieja (30 l.) przyszła na świat pod koniec lipca. Choć gwiazda pokazała zdjęcie całej rodziny w komplecie, nie zdradziła imienia małej córeczki... aż do teraz! Sprawdź, jak nazywa się małe "Pelątko".

Maciej Pela i Agnieszka Kaczorowska są szczęśliwymi rodzicami od kilku tygodni. Informacją o narodzinach, tancerka pochwaliła się w sieci kilka dni po szczęśliwym wydarzeniu. Od tamtej pory Instagram świeżo upieczonych rodziców pęka w szwach od zdjęć z ich ukochaną córeczką. Młody tata wyliczał nawet ilość kup zrobionych przez córkę w ciągu dwóch dni. Choć padły aż takie szczegóły, fani wciąż nie znali imienia małego "Pelątka". Jednak już wiemy! Agnieszka Kaczorowska wyznała na swoim profilu instagramowym, jakie imię będzie nosiła jej córeczka: - Żeby zaspokoić Waszą ciekawość, to dzielimy się tym co możemy i nie stanowi zagrożenia... Przedstawiamy Wam nasze wszystko, nasz cud, nasz największy skarb... Oto Emilia Pela. Na razie po prostu Emilka, a dla nas najczęściej Emi. Jednak to nie koniec rewelacji. Pod tym samym zdjęciem, gwiazda napisała, że nie zamierza pokazywać twarzy córeczki. Wszystko "ze względu na bezpieczeństwo" - jak przyznała młoda mama. - To oczywiste, że zakochani w niej po uszychcielibyśmy pochwalić się całemu światu jaka jest śliczna i wspaniała (...), ale najważniejsze dla nas jest to, aby była BEZPIECZNA. Dlatego właśnie wszystkie zdjęcia, które jej robimy (...) zostawiamy do naszego rodzinnego albumu - dodała.

Zobacz także: Goście na weselu Zborowskiej i Wrony. Same gwiazdy?! [GALERIA]

Wyświetl ten post na Instagramie.
Wczoraj na IS zamieściłam Wam screen komentarzy, które pojawiły się na moim profilu i które są bez wątpienia karygodne. Podjęliśmy już stosowne kroki, aby takie działanie nie pozostało bezkarne. 🙏 Chciałabym przy tej okazji odpowiedzieć na masę pytań, o to czy będziemy pokazywać naszą córeczkę w internecie. Długo o tym myśleliśmy i postanowiliśmy nie publikować jej zdjęć, na których udostępnimy jej wizerunek, czyli na których widoczna będzie jej twarzyczka. I nie dlatego że jest taka „moda”, jak niektórzy twierdzą, ale właśnie ze względu na bezpieczeństwo ❗️ Z jednej strony w sieci nikt nie jest anonimowy, ale z drugiej jest to przestrzeń w której nic nie ginie. To co się dzieje w czeluściach internetu jest naprawdę przerażajace, a ludzi ze złymi intencjami jest niestety niemało. Dodatkowo wychodzimy z założenia, że każdy człowiek ma wolność wyboru i sam powinien móc zdecydować czy chce dzielić się swoimi zdjęciami. I choć jesteśmy odpowiedzialni za naszą córeczkę, to nie możemy podjąć za nią tej decyzji. To oczywiste, że zakochani w niej po uszy 🥰 chcielibyśmy pochwalić się całemu światu jaka jest śliczna i wspaniała (dla nas zawsze będzie najcudowniejsza pod słońcem❤️), ale najważniejsze dla nas jest to, aby była BEZPIECZNA. Dlatego właśnie wszystkie zdjęcia, które jej robimy, a jest ich niemało😉, zostawiamy do naszego rodzinnego albumu. Jeśli będzie chciała się kiedyś nimi podzielić, to tak zrobi. My postaramy się, aby podjęła tę decyzję świadomie.🤔 ___________________________________ Na koniec, żeby zaspokoić Waszą ciekawość, to dzielimy się tym co możemy i nie stanowi zagrożenia... Przedstawiamy Wam nasze wszystko, nasz cud, nasz największy skarb... Oto Emilia Pela. ❤️ Na razie po prostu Emilka❤️❤️, a dla nas najczęściej Emi. ❤️❤️❤️ I to Wam musi wystarczyć. 😉 __________________________________ #Pelakowelove . Dzięki @3kiwi.pl za grawer! #3kiwi #Stokke @stokkebaby #tripptrapp Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)
Najnowsze