Kaczorowska znów podpadła. Najpierw "moda na brzydotę" teraz na "sztuczność"? Szydercze wpisy po nowym poście tancerki

2021-06-14 16:05
Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela
Autor: WBF

Agnieszka Kaczorowska znów podpadła internautom. Jej najnowszy wpis na Instagramie wywołał kolejną burzę. Komentarze są bezlitosne. Dotyczą jej dawnego wpisu, w którym wyznała, że obserwuje obecnie "modę na brzydotę". Te słowa nie przeszły bez echa. Teraz pod krótkim wideo, na którym Agnieszka Kaczorowska tańczy w objęciach męża Macieja Peli pojawiło się między innymi sformułowanie "moda na sztuczność". O co chodzi? Czym tancerka rozwścieczyła komentujących? Sprawdź szydercze wpisy pod jej nowym wpisem.

Agnieszka Kaczorowska jakiś czas temu wywołała ogromną burzę w sieci. O jej wpisie, w którym napisała o "modzie na brzydotę" grzmiały nie tylko portale internetowe, ale też gwiazdy. Aktorki, aktorzy, blogerki, blogerzy czy influencerki i influencerzy zabierali głos potępiając słowa Agnieszki Kaczorowskiej. Wsparcia udzieliło niewielu znanych, jednak jednym z nich był Jarosław Jakimowicz, który zdradził, że "doskonale rozumie, co Agnieszka miała na myśli". Wyjaśnił też własnymi słowami o co jego zdaniem chodziło ciężarnej gwieździe. Oto fragment słynnej wypowiedzi Agnieszki Kaczorowskiej: - Lubię piękno kryjące się pod wieloma aspektami. O pięknie można byłoby rozmawiać długo, bo to pojęcie względne... Natomiast obserwuję obecnie modę na brzydotę. Trochę wydaje mi się, że wynika z chęci przeciwstawieniu się instagramowemu pięknu, które narzuciło pewne standardy, a z drugiej ze zbyt skrajnego pojmowania takich haseł jak #bodypositive - napisała.

Agnieszka Kaczorowska znów "pod ostrzałem". Najpierw "moda na brzydotę" teraz na "sztuczność"

Kilka dni po nieprzyjemnych wydarzeniach w życiu Agnieszki temat powrócił. Tym razem za sprawą najnowszego wpisu na jej koncie instagramowym. Opublikowała wideo, na którym tańczy w objęciach męża w rytm hitu "(You Make Me Feel Like) A Natural Woman". Jak napisała gwiazda żartując z ciąży: - Takie tańce niedzielne… na ile stan pozwala. Niestety brzmienie "naturalnej kobiety" tylko rozwścieczyło internautów, którzy nie omieszkali skomentować filmiku. Szydercze wpisy po nowym poście tancerki zawładnęły sekcją komentarzy:

- Moda na sztuczność...

- Już oglądać się tego nawet nie da

- Twoja sztuczność bije po oczach

- Sztuczniaki

- Sorry, ale wole brzydotę niż sztuczne piękno

- Pani Agnieszko lubię Panią i broniłam w komentarzach, ale ciężko tak jakoś wybaczyć ten zeszłotygodniowy wpis bez Pani obszerniejszego wyjaśnienia.

ZOBACZ: Dorota Wellman ujawniła wstrząsające chwile, gdy próbowała zajść w ciążę. Potrzebna była terapia

Agnieszka Kaczorowska-Pela szczerze o drugiej ciąży: Emilka będzie miała rodzeństwo
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze