Kajra stanowczo o innych uczestniczkach "Tańca z Gwiazdami". Boi się?

2021-07-26 8:51
Kajra i Sławomir
Autor: WBF

Magdalena Kajra Kajrowicz (37 l.) to żona Sławomira Zapały (38 l.). Ten energetyczny duet podbił serca publiczności w całym kraju. Są ogromnie popularni i na horyzoncie pojawiają się zupełnie nowe możliwości. Jedną z nich jest udział Kajry w show Polsatu. Kajra stanowczo wypowiedziała się o innych uczestniczkach "Tańca z Gwiazdami". Czego boi się najbardziej?

Magdalena Kajra Kajrowicz dołączyła do grona uczestników "Tańca z Gwiazdami". Przed nią próby, próby i jeszcze raz próby! Z tego powodu będzie miała mniej czasu dla swojego ukochanego Sławomira. Ale jedno jest pewne - ich miłość przetrwa wszystko, nawet ciężkie przygotowania do nowego wyzwania Kajry. Gwiazda wyznała, czego boi się najbardziej i zdradziła, co sądzi o innych uczestniczkach show. Przypomnijmy, że oprócz żony Sławomira, na parkiecie zaprezentują się: Sylwia Bomba, Oliwia Bieniuk, Kinga Sawczuk i Iza Małysz. Czy to dla wokalistki wielkie rywalki? -  Nie traktuje innych uczestniczek jak rywalek! Jako dziecko trenowałam wyczynowe ratownictwo wodne, zawsze liczył się udział w zawodach, a nie konkurenci. (...) Nie walczy się z kimś tylko z samym sobą i swoimi słabościami - wyznała "Faktowi". To, czego obawia się najbardziej, to kontuzje. Kajra martwi się też, czy zapamięta układy choreograficzne. - Nigdy wcześniej nie tańczyłam - podsumowała. Jak myślicie, jak na parkiecie "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami" poradzi sobie Magdalena Kajrowicz? Trzymacie za nią kciuki?

NIE PRZEGAP: Izabela Trojanowska upadła podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki. Co jej się stało?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE