Kalczyńska pokazała zdjęcie z noworodkiem. Wymowny komentarz Rozenek

2020-01-19 7:59 zw
Zachcianki Małgorzaty Rozenek- Majdan w ciąży
Autor: Paweł Nowak Zachcianki Małgorzaty Rozenek- Majdan w ciąży

Sensacja na Instagramowym profilu znanej prezenterki! Anna Kalczyńska niespodziewanie pokazała swoje zdjęcie z noworodkiem w objęciach. Nie brakowało komentarzy znanych osób, wypowiedziała się także Małgorzata Rozenek. Sprawdź, jak skomentowała zdjęcie Anny Kalczyńskiej! To były wymowne słowa.

Co to ma znaczyć?! Anna Kalczyńska niespodziewanie pokazała na Instagramie swoje zdjęcie z noworodkiem w objęciach. Czyżby sama urodziła dziecko? A może adoptowała je? Okazuje się jednak, że wyjaśnienie zagadki jest jeszcze inne. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" pisze: "Jestem Ciocią po raz czwarty! Oto Wanda Kalczyńska, pierwsza córeczka mojego brata @filkal i @zuz.sielicka.kalczynska Niech świat powita ją najpiękniej! Hello, Wendy👑❤️#córeczka #wymarzona #kruszynka #baby #newbaby #babygirl #itsagirl #ciocia #auntie #auntielove"

Nie brakowało komentarzy znanych osób, wypowiedziała się także Małgorzata Rozenek, która obecnie sama oczekuje dziecka. "Śliczna gwiazda ❤️ witamy na świecie 🤗❤️☀️" - napisała rozemocjonowana Perfekcyjna Pani Domu. Nie brakowało też wzruszeń ze strony Anny Wendzikowskiej czy Agnieszki Dygant. Czyżby mała Wanda stała się gwiazdą już w pierwszych dniach życia?!

Najnowsze