Karol Strasburger zabrał córkę na kort. To, co zrobiła mała Laura zadziwia!

Strasburger zainspirował się Igą Świątek?  NOWA
Autor: GRAFIKA SE Mariusz Trocewicz

Wygląda na to, że rośnie nam nowa mistrzyni tenisa. Karol Strasburger (73 l.) i jego żona Małgorzata (36 l.) dbają o to, by ich córeczka Laura (18 mies) od małego miała styczność ze sportem. Kilka dni temu dziewczynka spróbowała swoich sił w tenisie i od razu złapała bakcyla. Iga Świątek (20 l.) chyba ma już godną następczynię. Zobaczcie urocze zdjęcia z kortu na terenach parkowych Pałacu Komierowo.

Gospodarz "Familiady" słynie z aktywnego trybu życia. Jak podkreśla w wywiadach - to dzięki temu jest w tak dobrej formie. - Gdyby mi ktoś powiedział, że mam w tej chwili 40 lat, to zgodziłbym się z tym - mówił w wywiadzie.

Małgorzata Strasburger opowiada nam o kulisach związku z Karolem Strasburgerem: Wzięliśmy ślub z miłości... [TYLKO U NAS]

Okazuje się, że jego żona także ceni sobie taki sposób spędzania wolnego czasu. Nic więc dziwnego, że oboje miłością do sportu chcą także zarazić swoją pociechę. Wygląda na to, że im się udało. - Laura jest bardzo aktywnym dzieckiem. Uwielbia ruch, zajęcia na basenie i ku naszej radości polubiła zabawy na korcie, a to już dobry znak. Po raz pierwszy, na Turnieju KOMIEROWO TENNIS CUP mogła zobaczyć jak wygląda z bliska ukochany sport rodziców. Gdy złapała rakietę taty i zaczęła naśladować w zabawny dziecięcy sposób grę byliśmy zaskoczeni i szczęśliwi, bo nie ma nic piękniejszego jak pokazywać dzieciom świat rodziców, w którym ono samo chce uczestniczyć i kontynulować rozmaite tradycje, w tym pasje. Jerzy Janowicz senior obiecał, że jak trochę podrośnie to zajmie się jej treningami na korcie - mówi nam z uśmiechem pani Małgorzata. - Od urodzenia nasza córka obraca się w towarzystwie tenisistów. Razem z mężem bardzo cenimy ten sport, bo świetnie wpływa nie tylko na ciało, ale uczy też cierpliwości i pokory. To bardzo ważne - dodaje.

Karol Strasburger martwi się o przyszłość córki i żony. Wszystko przez wyrok Trybunału

Na zaproszenie gospodarza, właściciela Pałacu- Piotra Komierowskiego mniejsza reprezentacja Aktorskiego Klubu Tenisowego zagrała w szczytnym celu dla małego mieszkania Komierowa - Błażeja Lewandowskiego, cierpiącego na pęcherzowe oddzielanie naskórka. Udało się zebrać 1300 zł, chłopiec dodatkowo otrzymał mnóstwo prezentów.

Gośćmi specjalnymi turnieju byli także Tomasz Stockinger, Robert Janowski, Tomasz Gęsikowski, Przemyslaw Sadowski, Maurycy Polaski i Krzysztof Hanke. Przy zachowaniu wszelkich zasad sanitarnych artyści zagrali w szczytnym celu. Pałac Komierowo to rodzinny, butikowy hotel, w którym w otoczeniu pięknej przyrody i kilkusetletniego parku rodzina Komierowskich stworzyła wyjątkowe miejsce do wypoczynku i aktywnej rekreacji. W dobie pandemii to była jedna z nielicznych okazji do spotkania z idolami.

Karol Strasburger o swoim małżeństwie: Dbam, by nie wkradła się rutyna

Karol Strasburger chroni córkę. Vlog Ewy Wąsikowskiej
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze