Karolina Korwin Piotrowska zaszczepiona. Radość miesza się z dramatem. Poruszająca relacja ze Stadionu Narodowego

Karolina Korwin-Piotrowska
Autor: AKPA

Karolina Korwin Piotrowska (50 l.) została zaszczepiona pierwszą dawką preparatu firmy Pfizer. Poinformowała o tym w mediach społecznościowych. Dziennikarka opowiedziała o przebiegu szczepienia na Stadionie Narodowym. W relacji Korwin Piotrowskiej radość miesza się z dramatem. Dziennikarka opowiedziała o chorych podłączonych do specjalistycznych urządzeń. Wśród nich jest bliska jej osoba. Zobaczcie poruszającą relację Korwin Piotrowskiej.

Karolina Korwin Piotrowska, dziennikarka radiowa i telewizyjna oraz felietonistka, poinformowała, że została zaszczepiona pierwszą dawką preparatu firmy Pfizer. Pokazała na Instagramie zdjęcia ze Stadionu Narodowego, bo właśnie tam przyjęła szczepionkę. Wyjaśniła, jak przebiega tam cała procedura:

- Działa to wszystko dzisiaj jak w zegarku. Trzeba tylko przyjść na 15 minut przed podanym w SMS czasem i potem poświęcić jakieś półtorej godziny i wychodzi się ze stadionu na słońce, myśląc o tym, że już w maju będzie pięknie. Będziemy mogli iść do kina, na koncert, będziemy się bawić, całować, żyć.

Niezapomniani. Grób Darii Trafankowskiej

ZOBACZ: Monika Borys, macocha Natalii Kukulskiej. Jaką cenę zapłaciła za chwilę sławy? Rodzinny konflikt zniszczył jej karierę

Dziennikarka opowiedziała również o tym, co widziała "po drugiej stronie murawy". Chodzi o chorych, którzy leżą na Narodowym.

-  Leży tam mój kolega, który dzisiaj napisał, że po raz pierwszy od bardzo dawna usiadł na łóżku bez pomocy. Nawet zjadł coś sam. I że jeszcze tam poleży. Długa droga przed nim. Kiedyś też uczyłam się na nowo chodzić, stać, jeść samodzielnie i stojąc w kolejce po życie po drugiej strony płyty głównej pomyślałam, że nie chcę tego robić po raz drugi. Bądźmy wszyscy zdrowi. Cierpliwi. Już niedługo będzie lato.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze