Te piękności były dumą narodową. Do sieci trafiło stare zdjęcie gwiazd z prezydentową. Szok, jak kiedyś wyglądały!

2021-03-05 12:10 ksz
Te piękności były dumą narodową. Do sieci trafiło stare zdjęcie gwiazd z prezydentową
Autor: AKPA

Jolanta Kwaśniewska (65 l.) była pierwszą damą w latach 1995–2005. Żona prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Aleksandra Kwaśniewskiego znana jest ze swojego gustu i dbałości o styl. Kwaśniewska kocha modę! Napisała nawet poradniki: dla kobiet i mężczyzn. Do sieci trafiło stare zdjęcie, na którym prezydentowa pozuje z pięknymi modelkami, które stały się światowymi gwiazdami! Sprawdźcie, jak wyglądały lata temu.

Jolanta Kwaśniewska zostanie zapamiętana przez wielu rodaków, jako najbardziej stylowa pierwsza dama. Udzielała się nie tylko politycznie i społecznie. Można powiedzieć, że zawsze była blisko show-biznesu. W 2006 roku Kwaśniewska była ekspertem w programie TVN Style pt. "Lekcja stylu", później została nawet jego prowadzącą. Na podstawie programu ukazały się jej dwie autorskie książki poradnikowe. W 2009 "Lekcja stylu" dla kobiet, a rok później powstała wersja dla mężczyzn. Do sieci trafiło zdjęcie Jolanty Kwaśniewskiej z polskimi modelkami. Wtedy dopiero kariera dziewczyn się rozkręcała, a dziś można uznać je za światowe gwiazdy - mowa tu np. o Anji Rubik, która również znalazła się na fotografii, choć fani nie poznali jej od razu. Sporo się zmieniła. Jej koleżanki-modelki ze zdjęcia to: Kamila Szczawińska oraz Karolina Malinowska - to właśnie ta gwiazda opublikowała zdjęcie na Instagramie. Kamila Szczawińska brała udział w pokazach Valentino, Giorgio Armani czy Gucci. Karolina Malinowska prezentowała się na wybiegach domów mody: Calvin Klein, Chloe, Hugo Boss, Dolce & Gabbana, Prywatnie jest żoną Oliviera Janiaka. Anja Rubik jest najbardziej znana, nie tylko ze względu na udział w kampaniach m. in.  Valentino, Versace, Dior, Dolce & Gabbana, Chanel, ale i za swoją działalność telewizyjną i społeczną. Zobaczcie, jak wyglądały nasze polskie modelki na początku swojej drogi. Pani prezydentowa wyglądała jak zwykle elegancko!

SPRAWDŹ: Wyszła na jaw brutalna prawda o programie Polsatu. Porażająca fikcja nawet jak na telewizję!

Natasza Urbańska o sesji w Playboyu. Znowu się rozbierze? | Gwiazdy bez maski

ZOBACZ: Chabior poszedł na całość, takich scen z młodszą żoną jeszcze nie pokazywał. Miodowy miesiąc trwa do teraz!

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze