Kasia Cichopek okazuje mężowi miłość w morskich falach. Od samego patrzenia robi się gorąco!

2021-04-07 9:38 vip
Kasia Cichopek i jej mąż Marcin Hakiel
Autor: AKPA Kasia Cichopek i jej mąż Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel to para jak z bajki! Niedawno zakochane małżeństwo wybrało się na bajeczne wakacje. Dominikana urzekła ich swoim pięknem i regularnie publikują w sieci zdjęcia z urlopu. Tym razem Kasia Cichopek pokazała jak okazuje mężowi miłość wśród morskich fal. Od samego patrzenia robi się gorąco!

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel są ze sobą od 2008 roku. Przez 13 lat małżeństwa wciąż patrzą na siebie z płomiennym uczuciem. Para znalazła wspólną pasję jaką jest taniec, a oprócz tego łączy ich miłość do dzieci: Heleny i Adama. Na zdjęciu z Dominikany, które aktorka "M jak miłość" zaprezentowała fanom w sieci widać jak bardzo się kochają! Wśród morskich fal gwiazda okazuje mężowi miłość. Przytula się do niego z uśmiechem, a on całuje ją w czoło. Musicie to zobaczyć! Od samego patrzenia robi się gorąco!

ZOBACZ: Testament Krzysztofa Krawczyka. Spisał go 10 lat temu. Jak wielki artysta podzielił swój majątek?

- Czasem słońce, czasem deszcz, ale i tak jest pięknie. A Wy jak się macie poświątecznie? Wczoraj podczas wycieczki okazało się, że naszym przewodnikiem jest profesjonalny fotograf z Polski, dzięki Piotrek @caribbeanphoto za piękną pamiątkę. Życie nie przestaje mnie zaskakiwać - napisała Kasia Cichopek.

Kasia Cichopek gotuje wegański żurek
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze