Kasia Cichopek pokazała się w butach, których nie cierpią mężczyźni [ZDJĘCIE]

2019-12-03 14:35 rr
Katarzyna Cichopek
Autor: Akpa Katarzyna Cichopek

Kasia Cichopek (37 l.) pochwaliła się w sieci zdjęciem w zimowej stylizacji. Gwiazda "M jak miłość" wystąpiła w puchowej kurtce, a także butach, których nie lubią mężczyźni.

Kasia Cichopek postanowiła modnie rozpocząć grudzień. W sieci aktorka pochwaliła się zdjęciem w okularach przeciwsłonecznych, modnej pikowanej kurtce, a także butach typu UGG. - Podobno dziś ma padać śnieg ❄️🌨 cieszycie się? 😁 Ja bym chciała. Ta bura aura za oknem źle na mnie działa. Chociaż, z drugiej strony, jak pomyśle o korkach w mieście... 🚗🚕🚙🚌 to 🤬🤬😖 - napisała pod zdjęciem Katarzyna Cichopek. Obuwie gwiazdy "M jak miłość" nie wszystkim jednak przypadło do gustu. - Wszystko super, tylko te buty – napisała internautka.

Buty, które do zdjęcia wybrała Kasia Cichopek, nie cieszą się sympatią mężczyzn. Potwierdził to portal CouponCodes4u.com, który zapytał ponad 2 tys. mężczyzn o to, jakie rodzaje kobiecych butów są dla nich najbrzydsze. Aż 67% mężczyzn wskazało, że wyglądem nie zachwycają ich Emu i UGG. Panowie zwykle uważają, że do niczego one nie pasują i są przeciwieństwem seksapilu.

Jak kuszą kobiety >>> Sprawdź TUTAJ