Gwiazda TVP2 pokazała film ze ślubu i wesela. Nie miała na sobie stanika!

2021-01-02 17:24 mga
Katarzyna Dąbrowska
Autor: WBF

Katarzyna Dąbrowska (37 l.), czyli serialowa Wiktoria Consalida z serialu "Na dobre i na złe", w czerwcu ubiegłego roku wzięła ślub. Teraz aktorka podzieliła się z fanami, filmem pokazujący ten najważniejszy dla niej dzień 2020 roku. Suknia ślubna była bardzo odważna, głęboki dekolt i widoczny brak stanika, mógł wielu zszokować.

- Myślę o upływającym roku... A jego najbardziej spektakularny moment to dla mnie ten dzień... Dziękuję, Kamil, że zachowałeś go dla nas w takiej pięknej formie! Dziś będę tańczyć tak jak pół roku temu, nawet jeśli tylko miedzy kanapą a kredensem! @cieszyoko_weddingsPS Nie pytajcie mnie jak daliśmy radę w pandemii... Zapytajcie @kamilaromanow_weddings To ona po długiej wiosennej przerwie wynikającej z lockdownu zorganizowała wszystko w ultra krótkim czasie... Dzięki, Kama!!! - napisała Katarzyna Dąbrowska na Instagramie i opublikował filmik ze ślubu i wesela.

Ślub gwiazdy Na dobre i na złe. Katarzyna Dąbrowska pochwaliła się mężem. Kim on jest?- ZDJĘCIA

Mamy zdjęcie ze ślubu Piotra Machalicy, jest na nim z żoną. Ukrywał ją przed mediami, o ceremonii prawie nikt nie wiedział!
Najnowsze