Katarzyna Dowbor dorabia w reklamach. Wszystko przez kredyty syna?

2020-11-28 5:48 dav
dowbor spłaci kredyt
Autor: Redakcja SE

Czasy są trudne, a kredyty trzeba spłacać. Gwiazdy robią wszystko, by dorobić, i przyjmują prawie każdą propozycję, która zapewni im dodatkowe pieniądze. Katarzyna Dowbor (61 l.), chociaż na brak pracy nie może narzekać, właśnie została twarzą płynu do zmywania naczyń. Według różnych źródeł zarobiła na tym ćwierć miliona złotych. Czy w ten sposób pomoże swojemu synowi, Maciejowi (42 l.) spłacić kredyt?

Kilka dni temu prezenter ogłosił na Instagramie, że odblokował już swoją mamę... – Tak, odblokowałem. Ktoś przecież musi spłacać teraz moje kredyty, same się nie spłacą – powiedział.

Początkowo zostało odebrane to za żart, ale jak właśnie wyznał gwiazdor Polsatu – on i jego żona Joanna Koroniewska (42 l.) są w trakcie budowy domu. Budowla jest w stanie surowym, a jej wykończenie z pewnością pochłonie kilkaset tysięcy złotych. Małżeństwo z powodu obostrzeń związanych z koronawirlsem zarabia jedynie na kampaniach reklamowych na Instagramie. Zdjęcia do „Twoja twarz brzmi znajomo”, który prowadzi Maciej, ruszą dopiero po nowym roku. Małgosia po tym, jak porzuciła „M jak miłość”, gra głównie w teatrach, a jak wiemy – przynajmniej do końca roku będą one zamknięte. Można więc powiedzieć, że oboje są bez stałej pracy.

Koroniewska WŚCIEKŁA na Dowbora! Jakim jest ojcem? PADŁY MOCNE I PRZYKRE SŁOWA!

Dlatego tak ważne jest wsparcie ukochanej mamy. – Katarzyna Dowbor jest marką samą w sobie. Jako gospodyni programu „Nasz nowy dom” budzi społeczne zaufanie i sympatię. Za reklamę mogła zarobić nawet 250 tys. zł – mówi nasze źródło.

Taka kwota na jakiś czas powinna wystarczyć zarówno na wydatki jej, jak i jej pociechy.

Na Podlasiu spłonął dom wyremontowany w programie Katarzyny Dowbor. Matka i dwóch synów stracili dach nad głową
Najnowsze