Tak rozwód zmienił Katarzynę Figurę. Aktorka nie przypomina już seksbomby z dawnych lat

2021-03-03 12:30 dav
Jak zmieniła się Kasia Figura
Autor: Akpa/paps Jak zmieniła się Kasia Figura

Katarzyna Figura (58 l.) przez lata uchodziła za jedną z najseksowniejszych polskich aktorek. Ostatnie wydarzenia związane z trudnym rozwodem zmieniły aktorkę. Nie wygląda już jak dawniej... Zobaczcie najnowsze zdjęcia aktorki wykonane kilka dni temu na warszawskiej Saskiej Kępie.

Wygląda na to, że jesteśmy świadkami jednego z najdłuższych rozwodów w polskim show-biznesie. Katarzyna Figura (59 l.) i Kai Schoenhals (55 l.) od dziewięciu lat próbują zakończyć swoje małżeństwo. Niestety, sprawa cały czas jest w sądzie i nic nie wskazuje na to, by szybko miała się zakończyć. To z pewnością odbija się na kondycji psychicznej aktorki.

Rodzinny koszmar Katarzyny Figury trwa. Kolejny cios spadł na aktorkę, a końca nie widać

Ostatnie zdjęcia wykonane w Warszawie pokazują, że także w wyglądzie Katarzyny Figury zaszły spore zmiany. Jeszcze kilka lat temu była obiektem pożądania wszystkich mężczyzn w Polsce, a dziś... Wygląda jak każda kobieta, która zbliża się do 60-tki. 

A może to wizyta w Warszawie tak wpłynęła na gwiazdę? Nie jest tajemnicą, że odkąd uciekła ze stolicy nad morze, nie lubi tu wracać.

– Z wielkim bólem serca wracam na Saską Kępę, gdzie mieszkałam przez wiele lat. Nie lubię jeździć też na starą Ochotę, skąd pochodzę. Nie spaceruję po Warszawie. Nie ma już we mnie ciekawości poznawania tego miasta, ja je doskonale znam – opowiadała.

Tak zmieniała się Katarzyna Figura. Najgorętsze role ikony seksu polskiego kina
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze