Katarzyna Figura miała mikroskopijny biust! Zobacz, jak urosły piersi aktorki. Paranormalne zjawisko?!

2021-05-15 15:03
Tak zmieniał się biust Katarzyny Figury
Autor: Grąbczewski/Akpa Tak zmieniał się biust Katarzyny Figury

Katarzyna Figura przez wiele lat powszechnie uznawana była za najseksowniejszą polską aktorkę. Jej znakiem rozpoznawczym był przede wszystkim obfity biust, który można było podziwiać w filmach i gazetach. Zdarzało się bowiem, że Katarzyna Figura występowała nago! Okazało się jednak, że nasza rodzima seksbomba nie zawsze miała tak wielkie piersi. Trudno w to uwierzyć, ale z opowieści Katarzyny Figury wynika, że kiedyś miała ona mikroskopijny biust! Pomóc miała... modlitwa. Zobacz w naszej galerii, jak urosły piersi Katarzyny Figury. Czy zaszło jakieś paranormalne zjawisko?!

Katarzyna Figura nie zawsze miała taką ponętną... figurę! Ikona polskiego kina lat 90. ponoć miała nawet kompleksy z powodu swojej sylwetki. O tamtych czasach Katarzyna Figura opowiedziała w książce "Szkoła filmowa II". - Jak rysowałam autoportret, to zawsze wychodził mi młody chłopak, wprawdzie z długimi włosami, ale chłopak chudzielec, nie dziewczyna, nie kobieta. Miałam z tego powodu ogromne kompleksy, bo to aktorstwo już było we mnie, a wszystkie ówczesne gwiazdy kina: Sophia Loren, Gina Lollobrigida, Brigitte Bardot, Marilyn Monroe, to były ikony kobiecości, symbole seksu — i miały odpowiednie kształty. A ja z tą moją chłopięcą budową... zmagałam się z tym strasznie - wspominała aktorka. Później jednak stało się coś niezwykłego. Ze słów samej Katarzyny Figury można wysnuć wniosek, że zaszło jakieś zjawisko paranormalne! - Nie wiem, czy napisałam wtedy list, czy przelałam myśli na papier, ale rzeczywiście wznosiłam modły do Pana Boga – żeby chociaż wyrosły mi piersi. Reszta nieważna, ale jak będę miała piersi, to już będzie wiadomo, że jestem kobietą, już nikt się nie pomyli. I tak się stało. W ciągu dwóch miesięcy moje piersi... - wyznała słynna aktorka, która później często występowała nago, eksponując swoje ogromne piesi. Zobacz w naszej galerii, jak zmienił się biust Katarzyny Figury. 

CZYTAJ TAKŻE: Katarzyna Dowbor ma córkę z nieformalnego związku! Nie uwierzysz, kto jest ojcem dziewczyny. Ale podobieństwo!

Co ciekawe po nagłym powiększeniu piersi młodziutkiej Katarzyny Figury, w jej liceum podejrzewano, że... wypchała sobie stanik. Aktorka jednak zachowała zimną krew.  - Pobiegłam do szatni, zdjęłam podkoszulek, zdjęłam stanik, naciągnęłam T-shirt i poszłam dalej grać. I tak zostałam absolutną królową liceum - czytamy w książce "Szkoła filmowa II". 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Kim jest chłopak Piaska? Andrzej Piaseczny dokonał coming outu!

likp
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze