Katarzyna Figura w filmie Dody. Aktorka założyła 12-letnie buty!

2020-07-09 5:19 dav

Katarzyna Figura (58 l.) nie lubi wyrzucać pieniędzy w błoto lub bez sensu zapełniać garderobę. Przed laty gwiazda zainwestowała 9 tys. zł w obuwie marki Miu Miu i chodzi w nim... do dziś. Ostatnio założyła je na plan filmu Dody (36 l.) „Dziewczyny z Dubaju”.

Jedna z niepisanych zasad show-biznesu mówi, że nie wypada pokazać się na czerwonym dywanie dwa razy w tym samym ubraniu. Na szczęście coraz więcej gwiazd od tego odchodzi. Figura taką zasadę wyznaje od lat. 12 lat temu została szczęśliwą posiadaczką oryginalnych plecionych butów z wężowej skórki i przez ten czas wiele razy udowodniła, że nie dość, że są wytrzymałe, to jeszcze pasują do różnych kreacji. Na dodatek są w świetnym stanie, co oznacza, że ich właścicielka bardzo o nie dba.
O tym, jak bardzo są uniwersalne, mogliśmy się przekonać, kiedy pani Katarzyna zjawiła się w nich w Warszawie, gdzie pracuje na planie „Dziewczyn z Dubaju”. Kozaczki świetnie wyglądały nawet z płaszczykiem. Inne gwiazdy powinny brać z Kasi przykład.

Doda kręci "Dziewczyny z Dubaju" w polskim mieście. Wiemy, gdzie!

Czytaj "Super Express" bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie KLIKNIJ tutaj

Super Raport 8 VII (goście: Radosław Fogiel - PiS, Sławomir Neumann PO, Łukasz Jankowski - prezes Okręgowej Izby Lekarskiej)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze