Katarzyna Figura Wydała 2 miliony na nowe życie

2013-09-14 7:36 magu|Medzia

Kasia Figura (51 l.) rozpoczęła życie na nowo. Aktorka wyprowadziła się ze stolicy do Gdyni, gdzie kupiła piękny apartament i zapisała córki Koko (11 l.) i Kaszmir (8 l.) do amerykańskiej szkoły.

Aktorka postanowiła zmienić otoczenie. Padło na Gdynię. To właśnie tam będzie mieszkała, pracowała i wychowywała córki. Figura wcale nie oszczędzała na życiowych zmianach. Kupiła śliczny apartament na ekskluzywnym osiedlu w dzielnicy Orłowo.

Nowe mieszkanie nie należy do najtańszych. Za 100 metrów kwadratowych trzeba zapłacić nawet 2 mln zł. Ale za to lokator ma do dyspozycji wielki balkon, miejsce parkingowe, fitness z sauną klubową, bilardem. A najważniejsze - orłowską plażę - oddaloną tylko 5 minut spacerkiem.

Figura zaszalała nie tylko z nowym apartamentem, ale także dogodziła córkom. Zapisała Koko i Kaszmir do elitarnej amerykańskiej szkoły. Za miesiąc nauki będzie musiała zapłacić prawie 3 tys. zł, czyli aż 30 tys. zł rocznie. Za to dziewczynki będą miały wykładowy angielski oraz dodatkowe zajęcia, takie jak pływanie czy tenis.

ZOBACZ KONIECZNIE: Katarzyna Figura i Kai Schoenhals rozwodzą się w Warszawie

Nowe gniazdko Katarzyny spodobało się jej mężowi Kaiowi Schoenhalsowi (47 l.), który wybiera się w odwiedziny już w ten weekend.

- Czy ktoś potrzebuje transportu do Trójmiasta z Warszawy w ten weekend? - napisał Kai na swoim Facebooku, szukając kompana do podróży.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze