Katarzyna Figura Wydała 2 miliony na nowe życie

2013-09-14 7:36 magu|Medzia

Kasia Figura (51 l.) rozpoczęła życie na nowo. Aktorka wyprowadziła się ze stolicy do Gdyni, gdzie kupiła piękny apartament i zapisała córki Koko (11 l.) i Kaszmir (8 l.) do amerykańskiej szkoły.

Aktorka postanowiła zmienić otoczenie. Padło na Gdynię. To właśnie tam będzie mieszkała, pracowała i wychowywała córki. Figura wcale nie oszczędzała na życiowych zmianach. Kupiła śliczny apartament na ekskluzywnym osiedlu w dzielnicy Orłowo.

Nowe mieszkanie nie należy do najtańszych. Za 100 metrów kwadratowych trzeba zapłacić nawet 2 mln zł. Ale za to lokator ma do dyspozycji wielki balkon, miejsce parkingowe, fitness z sauną klubową, bilardem. A najważniejsze - orłowską plażę - oddaloną tylko 5 minut spacerkiem.

Figura zaszalała nie tylko z nowym apartamentem, ale także dogodziła córkom. Zapisała Koko i Kaszmir do elitarnej amerykańskiej szkoły. Za miesiąc nauki będzie musiała zapłacić prawie 3 tys. zł, czyli aż 30 tys. zł rocznie. Za to dziewczynki będą miały wykładowy angielski oraz dodatkowe zajęcia, takie jak pływanie czy tenis.

ZOBACZ KONIECZNIE: Katarzyna Figura i Kai Schoenhals rozwodzą się w Warszawie

Nowe gniazdko Katarzyny spodobało się jej mężowi Kaiowi Schoenhalsowi (47 l.), który wybiera się w odwiedziny już w ten weekend.

- Czy ktoś potrzebuje transportu do Trójmiasta z Warszawy w ten weekend? - napisał Kai na swoim Facebooku, szukając kompana do podróży.

Najnowsze