Katarzyna SMUTNIAK znalazła szczęście po śmierci Pietra Taricone. DOMENICO PROCACCI to nowy partner Smutniak - ZDJĘCIA

2012-10-07 13:18 Ag

Katarzyna Smutniak znowu jest szczęśliwa. Ponad dwa lata po śmierci ukochanego Pietra Taricone polska modelka, która na stałe mieszka we Włoszech znalazła miłość. Nowym partnerem Kasi Smutniak jest Domenico Procacci (52 l.), włoski producent. Kasia Smutniak i Domenico Procacci pojawili się razem na festiwalach w Cannes i w Wenecji.

Kasia Smutniak jest szczęśliwie zakochana w Domenicu Procaccim. 29 czerwca 2010 roku modelka straciła ukochanego partnera Pietra Taricone, który zginął podczas skoku ze spadochronem. Kasia długo nie mogła dojść do siebie po jego śmierci, korzystała z pomocy psychologów. Na własne oczy widziała jak Pietro uderza w ziemię.

- Wydaje mi sie, że są rzeczy gorsze niż utrata partnera. Po utracie dziecka nie mogłabym żyć. Straciłabym sens istnienia (...) Tylko niektóre rzeczy kończą się ze śmiercią. Dlatego dzisiaj jestem w stanie żyć w symbiozie, mając w sercu dwie osoby - dodała.

U boku Kasi Smutniak jest teraz Domenico Procacci. Para pojawiła się razem na czerwonym dywanie na festiwalach w Cannes i Wenecji.

- Znalazłam osobę, w której oczach, jak w zwierciadle widzę siebie - przyznała Kasia w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN.

Domenico Procacci jest znanym, cenionym, zamożnym producentem z Włoch. Film "Reality", którego był producentem, otrzymał Grand Prix na festiwalu w Cannes.

Najnowsze