Kayah komentuje zaręczyny byłego męża. Niespodziewany ruch

2020-09-16 12:53 doll
Joanna Przetakiewicz z Rinke Rooyensem oraz Kayah z Rinke Rooyensem
Autor: AKPA Joanna Przetakiewicz z Rinke Rooyensem oraz Kayah z Rinke Rooyensem

Joanna Przetakiewicz (53 l.) ujawniła cała szczęśliwa, że na poważnie planuje ślub z Rinke Rooyensem (50 l.). "Bo miłość jest najważniejsza" - przyznała szczerze. Jak na tę wiadomość zareagowała Kayah, była żona producenta filmowego? Wykonała niespodziewany ruch!

Kayah i Rinke Rooyens byli małżeństwem przez 12 lat, wychowali wspólnego syna, Rocha Rooyensa. Kayah do tej pory nosi nazwisko producenta filmowego, chociaż mało kto kojarzy ją po danych zapisanych w dowodzie osobistym. Gdy Rinke zaczął spotykać się z Joanną Przetakiewicz, wszyscy byli zainteresowani, jak zareaguje piosenkarka. Ona sama w pewnym momencie spotykała się z Sebastianem Karpielem-Bułecką, obecnym mężem Pauliny Krupińskiej.

Przetakiewicz szczerze o relacji z Kayah. Zdradziła ich sekret [WIDEO]

Kayah wspiera byłego męża na każdym kroku, za co należą się słowa uznania, biorąc pod uwagę, że w show biznesie byłych i obecnych partnerów nie brakuje. Artystka zauważyła post Przetakiewicz o planowanym ślubie i po prostu zostawiła pod nim serduszka. Klasa sama w sobie! Może będzie też na uroczystości?

Joanna Przetakiewicz szczerze o relacjach z Kayah. Padły mocne słowa

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze