To istny dramat Kayah! Z powodu pandemii straci mieszkanie

2021-01-22 9:17 wp
Kayah
Autor: Akpa Kayah

To istny dramat dla słynnej wokalistki Kayah. Pandemia koronawirusa dała się we znaki jednej z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Z powodu pandemii straci mieszkanie, a dokładniej apratament. Kayah podjęła bardzo ważną decyzję. Poznaj szczegóły.

Kayah straci mieszkanie z powodu pandemii koronawirusa. Musiała podjąć ważną decyzję. Niestety, ale ukochany apartament gwiazdy ma zostać sprzedany. Należące do Kayah 300 metrów w Rio de Janeiro z widokiem na plażę Ipanema, po 13 latach, przejdzie w ręce innego właściciela. Mimo, że wokalistka regularnie odpoczywała wraz z synem Rochem w Brazylii, przyszedł czas na zmiany. Jak czytamy w tygodniku "Na żywo", pandemia skłoniła gwiazdę do sprzedaży apartamentu w Rio. Ograniczona możliwość podróżowania i brak najemcy mają być głównymi powodami takiej decyzji.

NIE PRZEGAP: Niewiarygodna historia w "The Voice Senior". Uczestnik odnalazł swoją siostrę po 50 latach!

Kayah sprzedaje apartament w Rio de Janeiro

"Przemyślała wszystko i postanowiła wystawić apartament na sprzedaż" - powiedział przyjaciel Kayah w "Na żywo". Podobno gwiazda mogła liczyć na wsparcie partnera, Jarosława Grzywińskiego: "Jarek wszystko przeanalizował i pokazał wyniki Kayah. Nie miała wątpliwości, że to jedyna słuszna decyzja" - czytamy.

Przyjaciel Kayah zdradził też, że piosenkarka rozważa zakup przytulnego lokum w innym kraju. Podobno ma być to Grecja: "Posiadanie tutaj mieszkania jest bardziej ekonomicznym rozwiązaniem. Kayah z dużym optymizmem rozpoczęła nowy rok, tym bardziej że kocha i jest kochana" - skwitował tajemniczy przyjaciel wokalistki.

SPRAWDŹ: Nie żyje Henryk Jerzy Chmielewski. Słynny Papcio Chmiel, autor "Tytusa, Romka i A'Tomka" miał 97 lat

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Kayah i Viki Gabor zawładnęły sceną!
Najnowsze