Kazik przyznał się do WSTYDLIWEJ rzeczy? Plakaty wyborcze w nowej piosence! [WIDEO]

2020-09-16 17:18 KSZ
KAZIK - Nie mam na nic czasu, bo oglądam seriale
Autor: YouTube/Kadr z teledysku "Nie mam na nic czasu, bo oglądam seriale" KAZIK - "Nie mam na nic czasu, bo oglądam seriale"

Kazik Staszewski (57 l.) w ostatnim czasie wypuścił kilka nowych utworów. W najnowszej piosence zdradza coś, co robi chyba każdy z nas. Warto obejrzeć teledysk, który powstał według koncepcji samego artysty. Kazik śpiewa w kościele, na tle plakatów wyborczych z wizerunkiem znanych polityków, pozuje w maseczce i bez. Jak zwykle skomentował otaczającą go rzeczywistość. Zobacz do czego się przyznał!

Kazik uchodzi za wnikliwego obserwatora polskiej rzeczywistości. Swoje refleksje przekazuje w utworach muzycznych. 2020 to rok, który przyniósł mu spore zainteresowanie mediów. Piosenka pt. „Twój ból jest lepszy niż mój” zajęła 1. miejsce w 1998. notowaniu Listy przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia. W tekście piosenki, Kazik krytykuje wizytę Jarosława Kaczyńskiego na cmentarzu Powązkowskim w Warszawie, mimo tego, że został on zamknięty z powodu pandemii COVID-19 w Polsce. Kolejny głośny utwór Kazika powstał do filmu „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”. 

Kult się rozpada. Legendarny muzyk opuszcza zespół Kazika

Kazik przyznał się do WSTYDLIWEJ rzeczy. Plakaty wyborcze w nowej piosence! 

Nowy utwór Kazika nosi tytuł "Nie mam na nic czasu, bo oglądam seriale". Artysta śpiewa o kolejnych sezonach popularnych seriali i o tym, jak odciągają go od realnej rzeczywistości. W charakterystyczny dla siebie sposób komentuje zachowania serialowych maniaków i odkrywa medialne fenomeny. Do piosenki powstał teledysk. Kazik sam zajął się koncepcją wideo i nagrał proste filmiki, które połączono w całość. Muzyk śpiewa m. in. we wnętrzu kościoła, na wakacjach, a także na tle plakatów wyborczych z wizerunkiem Andrzeja Dudy, Rafała Trzaskowskiego oraz Krzysztofa Bosaka. Sami oceńcie wizję artysty.