Kim jest Adam Adamonis z "Tańca z gwiazdami"?

2019-08-13 9:43 MGa
Przyjaciółki 12 sezon odcinek 142, Andrzej (Adam Adamonis)
Autor: ipla.tv Przyjaciółki 12 sezon odcinek 142, Andrzej (Adam Adamonis)

Adam Adamonis (40 l.) pojawi się w nowej edycji "Tańca z gwiazdami". Aktor znany z roli Andrzeja, byłego męża Ingi (Małgorzata Socha) z serialu "Przyjaciółki", nie wystąpi jednak jako gwiazda, a jako tancerz. Partnerować mu będzie modelka Sandra Kubicka (24 l.), gwiazda "Playboya". Tym samym Adamonis staje się drugą osobą po Agnieszce Kaczorowskiej (27 l.), która wystąpi w "Tańcu z gwiazdami" w roli tancerza, a nie gwiazdy.

Adam Adamonis (do niedawna używał nazwiska Krawczyk) zanim został aktorem był tancerzem. - Osiągnąłem najwyższą klasę taneczną S i przez wiele lat brałem udział jako zawodnik w międzynarodowych turniejach tanecznych. Potem moją przygodę z tańcem postanowiłem połączyć też z pracą sceniczną. I tak rozpocząłem przygodę z aktorstwem. Ukończyłem Akademię Teatralną - mówił aktor w wywiadzie dla fit.pl. Adamonis jest również choreografem i twórca techniki Organic Dance.

Jako aktora oprócz "Przyjaciółek" można go było podziwiać także w takich produkcjach jak: "Pensjonat nad rozlewiskiem", "Prawo Agaty", "Barwy szczęścia" i "Na Wspólnej" i "Teraz albo nigdy".

- Wszystkich zaskoczyła wiadomość że tańczę w TzG w roli tancerza. Większość osób zna mnie tylko ze sceny. Jak widzicie mam wiele twarzy  Taniec to moja pasja, przygoda która zaczęła się od 5 roku życia i trwa do dziś. W wieku 16 lat sam z miasta Łodzi przyjechałem do Warszawy by tańczyć i tak już zostałem. Taniec w końcu odmładza oczywiście nic nie przychodzi łatwo, każdego dnia pokonuję swoje słabości i trenuje. Dziękuję za ogrom pozytywnych wiadomości - napisała Adamonis na Instagramie.

Znamy wszystkie pary "Tańca z Gwiazdami". Z kim zatańczą Kurdej-Szatan czy Ruda?

Przyjaciółki. Andrzej z Przyjaciółek zmienił nazwisko! Dlaczego Adam Krawczyk nazywa się teraz Adamonis?

Najnowsze