Kim jest chłopak Piaska? Andrzej Piaseczny dokonał coming outu!

2021-05-15 13:31 likp
Andrzej Piaseczny ujawnił, że jest gejem
Autor: Akpa Andrzej Piaseczny ujawnił, że jest gejem

Andrzej Piaseczny niedawno w dość nietypowy sposób przyznał, że jest osobą LGBT. Kim jest chłopak Piaska? Muzyk do tej pory swojej prywatności strzegł jak oka w głowie. Ostatnio jednak zrobił się bardziej rozmowny. W szczerym wywiadzie z Moniką Olejnik Piasek zdradził, co skłoniło do do dokonania coming outu. Okazało się, że do do wyjścia z szafy zmobilizowały Andrzeja Piasecznego słowa Andrzeja Dudy z kampanii wyborczej. Na razie jednak wokalista nie wypowiada się na temat swojego partnera. Kim jest chłopak Piaska?

Andrzej Piaseczny niedawno wprawił w osłupienie dziennikarza Radia Zet, gdy nagle wyznał, że piosenka, w której śpiewa: "nie możesz zasnąć i przestać śnić, a życie chciałbyś dzielić tylko z nim", dotyczy konkretnie jego! - Piszę o jakichś swoich sprawach. To jest bardzo proste. Bardzo długi czas myślałem o tym, że wystarczy być dobrym człowiekiem po to, żeby wzbudzić w innych ludziach sympatię. Żeby dawać przykład tolerancji i akceptacji do człowieka. Nie do geja, tylko do człowieka. Nasza rzeczywistość społeczno-polityczna zmusza do tego, aby się określać, jeśli masz inne preferencje. Tak, to jest piosenka o mnie. Mówię o tym z uśmiechem - zdradził Piasek (WIĘCEJ TUTAJ). Kim jest jego chłopak? Jeszcze przed dokonaniem coming outu piosenkarz w 'Kulisach sławy Extra" wyznał, że nie jest samotny i tworzy "relację". - Mam nadzieję, że ona będzie długotrwającą - dodał Andrzej Piaseczny.  - Nie chcę istnieć w przestrzeni medialnej jako: "dobrze, a to jest moja żona" czy: "to jest mój mąż", "to są moje dzieci" itd. "Popatrzcie jak my żyjemy". Gdybym chciał wstąpić w związek małżeński, to być może pokazałbym to światu wtedy. Jako kropkę nad "i" - tłumaczył Piasek (CZYTAJ O TYM TU). Do ewentualnego ślubu Piasek odniósł się w rozmowie z Moniką Olejnik. Były także pytania o dzieci. 

CZYTAJ TAKŻE: Katarzyna Dowbor ma córkę z nieformalnego związku! Nie uwierzysz, kto jest ojcem dziewczyny. Ale podobieństwo!

Andrzej Piaseczny zaznaczył, że chciałby mieć możliwość wzięcia ślub ze swoim partnerem. - A czy chciałbyś adoptować dzieci w przyszłości? - pytała Monika Olejnik. - Ja osobiście nie - odparł. Co myśli o tym jego chłopak? Tego nie wiadomo. Być może więcej na temat życia prywatnego Piaska dowiemy się w czerwcu - w "miesiącu LGBT". Muzyk deklarował, ze właśnie wtedy bardziej się otworzy. W rozmowie z dziennikarką TVN24 Andrzej Piaseczny dał też do zrozumienia, że do dokonania coming outu zmobilizował go... Andrzej Duda. - Wreszcie wkurzyłem się maksymalnie, gdy prezydentem tego kraju na drugą kadencję został człowiek, który używał Niemców, Żydów i gejów w swojej kampanii jako straszaka na ludzi mniej wykształconych, być może mniej obytych światowo - argumentował Piasek. 

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Socha zdjęła spodnie i... Co za widok! Gwiazda "Przyjaciółek" poczuła już lato

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze