Kim jest córka Młynarskiej, która wzięła ślub z kobietą?

2019-10-01 9:53 rr
Alicja Nauman, Paulina Młynarska, Agata Młynarska
Autor: Akpa

Córka Pauliny Młynarskiej (49 l.) kilka dni temu stanęła na ślubnym kobiercu. Kim jest Alicja Nauman? Kobieta stroni od show-biznesu i na co dzień bardzo angażuje się w sprawy ekologii.

Przeczytaj również: kobieta i hormony!

Kilka dni temu media obiegła informacja o lesbijskim ślubie Alicji Nauman. Kobieta jest znaną aktywistką, głównie angażującą się w sprawy naszej planety. Niedawno, aby lepiej ukazać problem, opublikowała na Instagramie nagą sesję zdjęciową w otoczeniu torebek foliowych.

Profil instagramowy Alicji Nauman przepełniony jest treściami o tematyce feministycznej i ekologicznej. Podobnie jak jej matka, Paulina Młynarska, dziewczyna skupia się na działalności artystycznej i pracuje jako choreografka oraz tancerka.

Córka Pauliny Młynarskiej w miniony weekend wzięła ślub. O tym ważnym wydarzeniu Alicja poinformowała, dodając zdjęcie w swojej relacji na Instagram Stories. Wybranką jej serca została kobieta, której również na sercu leży dobro naszej planety. Żona Nauman prężnie angażuje się także w działania środowiska LGBT.

Najnowsze