Kim jest Edward Miszczak?

2020-09-15 17:02 mw
Edward Miszczak i Anna Cieślak - prawdziwa miłość nie zna wieku
Autor: Akpa Edward Miszczak i Anna Cieślak - prawdziwa miłość nie zna wieku

Wiele emocji wzbudziło wyznanie Edwarda Miszczaka, dyrektora programowego telewizji TVN, który po raz pierwszy opowiedział o swoim nowym związku. Od dłuższego czasu krążyły plotki o jego związku z aktorką Anną Cieślak, młodszą od Miszczaka o 25 lat. W wywiadzie dla „Newsweeka” przyznał, że jest szczęśliwie zakochany. Kim jest Edward Miszczak?

Edward Miszczak to dyrektor programowy telewizji TVN. W plotkarskich mediach jego nazwisko głównie pojawiało się w związku ze zmianami ramówki telewizji, jednak od kilku miesięcy na portalach pojawiła się informacja, że dziennikarz jest w związku z 40-letnią aktorką, Anną Cieślak. Po fali medialnych doniesień Edward Miszczak w końcu potwierdził, że jest w szczęśliwym związku. Do wyznania doszło na łamach „Newsweeka”. W 2019 roku Miszczak stracił ukochaną żonę i matkę dwóch jego synów - Szymona i Szczepana. - Teraz mam okres prywatnej radości, po śmierci żony mam nową partnerkę i jestem z nią bardzo szczęśliwy. To zmienia życie. Mam też ciągle świetne relacje z dorosłymi synami. A pracę mam cudowną - powiedział Miszczak. 

Dyrektor programowy telewizji TVN urodził się w Jaśle. Ukończył technikum elektryczne w Krośnie, a na studia przeprowadził się do Krakowa, gdzie studiował historię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Podczas studiów pracował w radiu studenckim, związał się z Radiem Kraków. Praca w radiu była dla niego trampoliną do dalszych zawodowych sukcesów - jest współtwórcą radia RMF FM. W 1997 roku przeszedł do TVN, a rok później został dyrektorem programowym telewizji. 

Prezenterki TVN kontra prezenterki TVP

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze