Kim jest Piotr Woźniak-Starak? Co o nim wiemy? [RODZINA, ŻONA Agnieszka, KARIERA]

2019-08-18 19:25 DECK, PJ
Piotr Woźniak - Starak
Autor: Baranowski/AKPA

Piotr Woźniak-Starak to 39-letni mąż znanej dziennikarki i prezenterki Agnieszki Woźniak-Starak. Jest on jednym z najbardziej znanych w Polsce celebrytów i biznesmenów. Kim jest Piotr Woźniak-Starak, co o nim wiemy? Jaka jest historia jego małżeństwa?

Piotr Woźniak-Starak to znana postać w świecie gwiazd i biznesu. Woźniak-Starak ma 39 lat i jest synem Anny Woźniak-Starak, a jego ojczym to znany biznesmen Jerzy Starak. Piotr Woźniak-Starak poślubił swoją żonę Agnieszkę (z domu Szulim, po pierwszym mężu Badziak) w 2016 roku w malowniczej Wenecji. Rodzice Piotra Woźniaka-Staraka to majętni ludzi, jego ojczym pracuje w branży farmaceutycznej i w 2019 roku trafił do czołówki najbogatszych ludzi w Polsce w rankingu Forbes. Od kilku lat Piotr Woźniak-Starak jest związany ze światem filmu. Był m.in. producentem takich znanych filmów jak "Bogowie" i "Sztuka kochania". 

ZOBACZ TEŻ: Jerzy Starak. Szef Polpharmy i Polfy. Rodzina Anna Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak

Piotr Woźniak-Starak: małżeństwo, żona Agnieszka. Jak się poznali? Historia ich miłości 
Gdy rozpadło się pierwsze małżeństwo Agnieszki Szulim z Adamem Badziakiem, dziennikarka chciała być sama, odpocząć od mężczyzn. Nie udało jej się to. Pewnej niedzieli wraz ze znajomymi pojawiła się na imprezie w domu Piotra Woźniaka-Staraka, producenta filmowego. Od razu wpadli sobie w oko, a potem przez cały rok bez przerwy przypadkiem na siebie wpadali. Odczytali to jako znaki, więc zaczęli spotykać się nieprzypadkowo. Ich zaręczyny odbyły się w blasku fleszy. W 2015 roku Piotr poprosił Agnieszkę o rękę na dorocznym wielkim balu TVN. Prezenterka nie zastanawiała się nawet przez chwilę. Podbiegła do ukochanego, powiedziała "tak" i wpadli sobie w ramiona. Na ślubnym kobiercu stanęli dokładnie rok później. We wrześniu wypada trzecia rocznica ich ślubu.

Przy Piotrze Woźniaku-Staraku życie Agnieszki stało się bajką. Opływa w luksusy, prowadzi szalone życie i otwarty dom, w którym zawsze trwa impreza. W ostatnich miesiącach Agnieszka Woźniak-Starak zaczęła mówić o zajściu w ciążę. Choć przez lata zarzekała się, że nie chce mieć dzieci, gdy trafiła na producenta, zaczęła zmieniać zdanie.

Sprawdź: Tajemnicze jezioro Kisajno, na którym zaginął Piotr Woźniak-Starak [MAPA]