Kim jest Victoria Kazadi, uczestniczka show TVP2?

2019-02-11 17:18 LS
Victoria i Patricia Kazadi
Autor: Patricia Kazadi/Instagram

Victoria Kazadi to jedna z uczestniczek nowego tanecznego show TVP2 "Dance, dance, dance". Kim jest 17-latka i czy zbieżność nazwisk jest tutaj przypadkowa?

Wkrótce na antenie TVP2 zobaczymy nowy talent-show "Dance, dance, dance". W programie wystąpią gwiazdy, które będą odtwarzać teledyski znanych osób. Ich wykonania będzie oceniać jury.

Wiadomo już, że w programie wystąpi 17-letnia Victoria Kazadi. Kim ona jest? To młodsza siostra Patricii Kazadi, która weźmie udział w show w duecie z siostrą.

"Kochani!! Nareszcie mogę podzielić się z Wami tą informacją!! Od tygodni mam ogromną radość i zastrzyk endorfin dzięki temu, że spełniam swoje marzenie z dzieciństwa! Wezmę udział w najnowszym tanecznym show @dancedancedancetvp i odtworzę 1 do 1 teledyski moich ukochanych gwiazd muzyki!! Do tego zrobię to w duecie z moją ukochaną młodszą Siostrzyczką, która również w tym programie będzie spełniać swoje marzenie - o tańcu! Już nie możemy się doczekać!!!" - napisała Patricia na Instagramie.

Victoria Kazadi ma 17 lat. Patricia do tej pory strzegła swojej prywatności i dopiero niedawno przyznała, że ma rodzeństwo. Oprócz siostry ma też brata, Williama.


Jak siostry poradzą sobie w programie? O tym przekonamy się już wkrótce. Pierwszy odcinek zobaczymy 2 marca.