Kinga Rusin będzie chrzestną u Kraśków

2015-11-04 3:00 Deck|lulu

To będzie najpiękniejszy prezent na Gwiazdkę. Pod koniec roku Piotr Kraśko (44 l.) i Karolina Ferenstein (39 l.) znów zostaną rodzicami, urodzi im się córeczka. Matką chrzestną pociechy ma być najlepsza przyjaciółka Karoliny - Kinga Rusin (44 l.)!

To dla Karoliny i Piotra wielkie szczęście. Nie spodziewali się nawet, że po 8-letnim Konstantym i 6-letnim Aleksandrze będą mieć jeszcze jedno dziecko i to wymarzoną córeczkę! Nic dziwnego, że na chrzestną wybrali bardzo szczególną i bliską osobę.

- Karolina poprosiła, by matką chrzestną jej córeczki była Kinga Rusin. Są najlepszymi przyjaciółkami. Spędzają razem każdą wolną chwilę, wyjeżdżają razem na wakacje - zdradza nam osoba z bliskiego otoczenia Ferenstein.

To niezwykle ważna rola. Kinga będzie musiała być przewodnikiem duchowym dla dziecka. Jako przyszła chrzestna powinna spełniać kilka warunków. Zgodnie z Kodeksem prawa kanonicznego musi być osobą wierzącą i praktykującą, mieć częste kontakty z córką chrzestną, by w przyszłości być dla niej autorytetem.

Z pewnością Rusin świetnie sprawdzi się w tej roli.

Zobacz: Żona Kraśki z brzuszkiem zamiata stajnię

Najnowsze