Klaudia Halejcio źle znosi ciążę: Nie mogę chodzić, ciężko wstać mi z łóżka

2021-05-10 3:50 pam
Klaudia Halejcio w ciąży. Kim jest jej partner?
Autor: Instagram Klaudia Halejcio w ciąży. Kim jest jej partner?

Klaudia Halejcio (31 l.), aktorka znana z seriali „Pierwsza miłość” czy „Przepis na życie” właśnie jest w ósmym miesiącu ciąży. Niebawem na świat przyjdzie jej córeczka, która otrzyma na imię Nel. Aktorka zdradziła, że organizm płata jej różne figle. Raz czuje się doskonale, a innym razem ma problem nawet ze wstaniem z łóżka.

- Kilka dni łez mówiących o tym, że chcę już koniec, mam już za sobą. Nie zawsze jest pięknie. Jak nie wrzucam nic na story, to znaczy, że nie mogę nawet chodzić. Jedne dni mam takie, ze mogę skakać i robić wszystko, innego dnia się budzę i ciężko wstać mi nawet z łóżka - wyznała Halejcio podczas dyskusji z fanami na Instagramie.

Mariola Bojarska – Ferenc, słynna trenerka fitness zaprosiła nas do swojego domu: Jak zamykam się w gabinecie nie wolno mi przeszkadzać!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze