Kłopotliwe pytanie w "Milionerach". Pomylił kobietę SYMBOL z zawodniczką MMA

2020-03-31 21:46 KSZ
Hubert Urbański, Milionerzy
Autor: X-NEWS Hubert Urbański, "Milionerzy"

Program "Milionerzy" został chwilowo wstrzymany. Wracamy do powtórkowych odcinków, aby przypomnieć najciekawsze pytania i emocjonujące rozgrywki. Na drodze do miliona złotych na uczestników czekało sporo pułapek!

Od poniedziałku, 30. marca, TVN emituje powtórkowe odcinki "Milionerów".

"Milionerzy" to teleturniej, w którym należy prawidłowo odpowiedzieć na dwanaście pytań, by wygrać główną nagrodę - milion złotych. Przed zawodnikami różne wyzwania, bo pytania mogą pojawić się z dowolnej kategorii. Uczestnicy muszą wykazać się wszechstronną wiedzą. Wybierają spośród czterech odpowiedzi, z których tylko jedna jest prawidłowa. W razie kłopotów mogą poprosić o koła ratunkowe:  "pytanie do przyjaciela", "pół na pół", "pytanie do publiczności".

Bardzo niezdecydowana uczestniczka "Milionerów". Urbański miał anielską cierpliwość

Gracz usłyszał pytanie, które brzmiało następująco: Kaja Godek znana jest z walki:

A. o niepodległość Śląska

B. o likwidację Senatu RP

C. o zakaz polowań na bażanty

D. o całkowity zakaz aborcji

Zawodnik przyznał, że w pierwszej chwili myślał, że pytanie będzie dotyczyło walki Godek w MMA. Niepewność zmusiła go do skorzystania z koła ratunkowego: "pół na pół". Dzięki temu została odpowiedź A i D. Jego wątpliwości rozwiała dodatkowo pomoc publiczności, która zagłosowała na wariant D. Właśnie taka jest prawdziwa odpowiedź! Kaja Godek zdobyła rozpoznawalność w 2012, kiedy to pojawiła się w programie Tomasza Lisa. Brała udział w dyskusji na temat aborcji. Była inicjatorką projektu "Zatrzymaj Aborcję".

Najnowsze